مطالب تصادفی

تقابل پدیده سابق و پدیده حال حاضر لیگ برتر

بدون دیدگاه

به گزارش وب سایت هواداران پارس جنوبی جم شاید هیجان انگیزترین دیدار پنج‌شنبه، تقابل دو تیم جنوبی لیگ برتر باشد. پارس جنوبی که در خانه تیم شکست ناپذیری نشان داده، این هفته در خارج از خانه به مصاف استقلال خوزستان می‌رود. پارس جنوبی در فاصله هفته چهارم تا پنجم تیمش را قوی‌تر از قبل کرده […]


به گزارش وب سایت هواداران پارس جنوبی جم

شاید هیجان انگیزترین دیدار پنج‌شنبه، تقابل دو تیم جنوبی لیگ برتر باشد. پارس جنوبی که در خانه تیم شکست ناپذیری نشان داده، این هفته در خارج از خانه به مصاف استقلال خوزستان می‌رود. پارس جنوبی در فاصله هفته چهارم تا پنجم تیمش را قوی‌تر از قبل کرده است؛ این تیم با جذب امیرارسلان مطهری و مایکل اومانیا به زهر خط حمله‌اش افزوده و رسوخ به خط دفاعی‌اش را سخت‌تر کرده است.

باید دید استقلال خوزستان که به همراه عبدالله ویسی به دنبال بازگشت به روزهای خوب است، می‌تواند از پارس جنوبی که همچنان به دنبال شگفتی در لیگ برتر است عبور کند یا نه. پارس جنوبی می‌تواند با پیروزی در این دیدار به صدر جدول هم برسد. پس از گذشت چهار هفته از لیگ برتر، پارس جنوبی با ۱۰ امتیاز در رده دوم و استقلال خوزستان با پنج امتیاز در رده یازدهم جدول رده بندی قرار گرفته‌اند.

نظر خود را برای " تقابل پدیده سابق و پدیده حال حاضر لیگ برتر " ارسال کنید.

برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید.


کلیه حقوق برای این سایت محفوظ بوده و هر گونه کپی برداری از آن پیگرد قانونی دارد.