مطالب تصادفی

زبیدی: استقلال تیم بزرگی است و بابت برد خوشحالیم

بدون دیدگاه

مهاجم سابق استقلال خوزستان در دقایق کم حضورش در میدان با انگیزه بالا به دنبال حفظ پیروزی پارس جنوبی بود و در نهایت نیز آن را به دست آورد. به گزارش وب سایت هواداران پارس جنوبی جم و به نقل از "ورزش سه"، مهدی زبیدی که یکی از بازیکنان تازه وارد پارس جنوبی در این فصل […]


مهاجم سابق استقلال خوزستان در دقایق کم حضورش در میدان با انگیزه بالا به دنبال حفظ پیروزی پارس جنوبی بود و در نهایت نیز آن را به دست آورد.

به گزارش وب سایت هواداران پارس جنوبی جم و به نقل از "ورزش سه"، مهدی زبیدی که یکی از بازیکنان تازه وارد پارس جنوبی در این فصل محسوب می‌شود، در خصوص پیروزی مقابل استقلال و تداوم صدرنشینی تیمش گفت: بازی سختی بود و همه می دانید که استقلال، استقلال می ماند و تیم بزرگی است. خیلی در دقایق آخر روی ما فشار آورد؛ اما ما توانستیم در دقایق آخر ۳ امتیاز بازی را بگیریم و دل هواداران را خوشحال کنیم.


وی در خصوص دلیل از دست دادن فرصت‌های این تیم مقابل استقلال گفت: ما خیلی خوب بازی کردیم و از فرصت ها توانستیم بهترین استفاده را ببریم و ۲ گل به ثمر رساندیم. فوتبال است نمی توان گفت که همه موقعیت را باید گل کرد؛ اما ۳ امتیاز برایمان مهم بود که توانستیم به آن دست پیدا کنیم.


زبیدی با اشاره به شرایط آب و هوایی جم و تلاش تیم برای موفقیت در ادامه مسیر گفت: هم شرایط آب و هوایی جم سخت است و هم تماشاگرانمان همیشه به عنوان یار دوازدهم پشت تیم بودند و توانستیم نتیجه را به مانند سایر دیدارها به نفع خودمان به پایان برسانیم.

نظر خود را برای " زبیدی: استقلال تیم بزرگی است و بابت برد خوشحالیم " ارسال کنید.

برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید.


کلیه حقوق برای این سایت محفوظ بوده و هر گونه کپی برداری از آن پیگرد قانونی دارد.