مطالب تصادفی

تارتار: بازی با پدیده یک مسابقه ۶ امتیازی است

بدون دیدگاه

سرمربی پارس جنوبی گفت که بازی با پدیده یک مسابقه ۶ امتیازی است. به گزارش وب سایت هوادارن پارس جنوبی جم و به نقل از کانال رسمی تیم فوتبال پارس جنوبی جم ، مهدی تارتار در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل پدیده گفت: جا دارد قهرمانی تیم فوتبال ساحلی پارس در رده امید‌ها […]


سرمربی پارس جنوبی گفت که بازی با پدیده یک مسابقه ۶ امتیازی است.


به گزارش وب سایت هوادارن پارس جنوبی جم و به نقل از کانال رسمی تیم فوتبال پارس جنوبی جم ، مهدی تارتار در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل پدیده گفت: جا دارد قهرمانی تیم فوتبال ساحلی پارس در رده امید‌ها را تبریک بگویم و امیدوارم تیم بزرگسالان هم قهرمان شود. بازی فردا با تیم دوم جدول قطعا یک بازی سخت و ۶ امتیاز است.

 

 

وی خاطرنشان کرد: پدیده نشان داده بازی‌های خوبی ارائه می‌دهد و در این فصل هم نتایج خوبی مقابل تیم‌های بزرگ کسب کرده است. در آن سوی میدان ما هم خوب بودیم و امتیازات خوبی را جمع‌آوری کرده‌ایم. فردا یک بازی خانگی داریم که با حضور تماشاگران پرشورمان انجام می‌شود و من از آنها می‌خواهم که فردا هم مانند بازی استقلال ورزشگاه را پر کنند چون پدیده تیم دوم جدول است و اگر ما از آنها بتوانیم ۳ امتیاز بگیریم فاصله خوبی را در صدر جدول با دیگر تیم‌ها ایجاد می‌کنیم. به همین دلیل انتظار داریم که از همه استان به ورزشگاه بیایند و ورزشگاه را برای تیم حریف به جهنم تبدیل کنند.

کانال رسمی تیم فوتبال پارس جنوبی جم,

تارتار در خصوص غایبان تیمش برای بازی فردا گفت: خوشبختانه بازیکن محروم نداریم، اما ارسلان مطهری همچنان مصدوم است و فکر نمی‌کنم به بازی فردا برسد. تمرینات خوبی را در طول هفته انجام داده‌ و تیم حریف را آنالیز و بررسی کرده‌ایم، تا بتوانیم به هدف‌مان که کسب ۳ امتیاز است برسیم.

 

سرمربی پارس جنوبی جم در خصوص شکست سنگین پرسپولیس مقابل الاهلی عربستان اظهار داشت: یک بار دیگر مشخص شد که فوتبال باشگاهی ما چقدر با آسیا اختلاف سطح دارد. کشورهای همسایه و آسیایی هزینه‌های بالایی کرده و بازیکنان با کیفیت خارجی جذب می‌کنند و این بازیکنان با کیفیت هستند که این نتایج را برای آنها رقم می‌زنند. چطور می‌شود تیم ملی ما در آسیا بهترین تیم است اما ما در رده باشگاهی عملکردمان اینطور است؟

 

وی در خصوص انتقاد مهاجری از امکانات شهر جم و زمین تمرین، گفت: انتظار داشتیم که تیم پدیده از ما تشکر کند. ما تلاش کردیم برای آنها زمین فراهم کنیم. شهر جم کلاً ۲ زمین دارد که یکی از آنها ورزشگاهی است که در آن بازی می‌کنیم و دیگری زمین تمرین ما است. قطعاً نمی‌توانیم استادیوم که قرار است بازی در آن انجام شود را به آنها بدهیم و من از این اظهارات تعجب می‌کنم، چون انتظار داشتیم که از ما تشکر شود. نفت تهران و استقلال به اینجا آمدند و هیچ مشکلی برای آنها نبود. انتظار چنین حرف‌هایی را از کادر فنی پدیده نداشتم.

 

تارتار ضمن اشاره به اتفاقات برنامه ۹۰  تصریح کرد: در این برنامه زرگر مظلوم واقع شد، با اینکه پنالتی ما را درست اعلام کرد. در این برنامه طوری بازتاب داده شد که انگار برای تیم ما زیاد پنالتی گرفته شده، اما همه آنها در صورتی بوده که به حق ما سوت زده شده است. متاسفانه آن برنامه طوری رقم خورد که اذهان عمومی را راجع به تیم ما بد جلوه داد. امیدوارم در بازی‌های بعد از این لحاظ دچار مشکل نشویم. مطمئنم داوران ما پاک هستند و عدالت را رعایت می‌کنند مخصوصاً داور بازی فردای ما.

 

سرمربی تیم پارس جنوبی جم تاکید کرد: هیچ وقت به بازیکنانم نمی‌گویم که تمارض کنند و همیشه به کاپیتان‌های تیمم گفته‌ام که به داور بگویند که ما فقط عدالت را می‌خواهیم. جا دارد یک تشکر هم از کارشناسان برنامه ۹۰ کنم که به درستی صحنه پنالتی را کارشناسی کردند و به اظهارات تیم حریف و لحظه رخ دادن این پنالتی کاری نداشتند. واقعاً زرگر می‌تواند الگویی برای داوران ما باشد. من باز هم از ایشان تقدیر و تشکر می‌کنم که در آن برنامه مظلوم واقع شد. در نهایت امیدوارم داوران ما هم مانند بازیکنان دستمزد بالایی داشته باشند چون کار مهمی انجام می‌دهند.

 

مشاهده ویدئو کنفرانس خبری پارس جنوبی جم-پدیده

نظر خود را برای " تارتار: بازی با پدیده یک مسابقه ۶ امتیازی است " ارسال کنید.

برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید.


کلیه حقوق برای این سایت محفوظ بوده و هر گونه کپی برداری از آن پیگرد قانونی دارد.