مطالب تصادفی

عادل به فروزان انگیزه داد

بدون دیدگاه

فروزان طی هشت هفته گذشته در پارس جنوبی جم نشان داد که به روزهای اوجش بازگشته است. به گزارش وب سایت هواداران پارس جنوبی جم و به نقل از سایت روزنامه گل، فروزان طی هشت هفته گذشته در پارس جنوبی جم نشان داد که به روزهای اوجش بازگشته است. گلر باتجربه و  جوان پارس جنوبی توانسته […]


فروزان طی هشت هفته گذشته در پارس جنوبی جم نشان داد که به روزهای اوجش بازگشته است.


به گزارش وب سایت هواداران پارس جنوبی جم و به نقل از سایت روزنامه گل، فروزان طی هشت هفته گذشته در پارس جنوبی جم نشان داد که به روزهای اوجش بازگشته است. گلر باتجربه و  جوان پارس جنوبی توانسته طی هشت هفته اخیر در تیم هفته برنامه ۹۰ و دیگر خبرگزاری ها و سایت‌ها نام خودش را ثبت کند. او حالا با اتفاقات خوبی که در این فصل برایش رخ داده، می‌خواهد از شرایطی که در حال حاضر دارد، پا را فراتر بگذارد. وقتی با او درباره اوضاع و احوال فنی اش صحبت کردیم، گفت: «به دنبال این هستم تا با تمرینات و رژیم غذایی مناسب بازهم وزن کم کنم تا به شرایط بهتری برسم.»
وی ادامه داد: «خوشحالم که تا اینجا با عملکرد خوبم به صدرنشینی تیم پارس جنوبی کمک کرده ام. در حال حاضر به جز تمرینات تیم خودم هم سعی می‌کنم تمرینات اختصاصی داشته باشم و گاها حتی صبح و بعدازظهر کار را به صورت شخصی دنبال می‌کنم.»
به نظر می‌رسد محسن فروزان که قطعا عملکرد مناسبش یکی از عوامل موفقیت تیم تارتار در اولین حضور در لیگ برتر بوده در ادامه با حفظ این روند می‌تواند یکی از گزینه‌هایی باشد که کی روش بار دیگر اسم او را در فهرست اسامی دعوت شده اعلام و شانس جدیدی به او برای رسیدن به جام جهانی روسیه بدهد.»

نظر خود را برای " عادل به فروزان انگیزه داد " ارسال کنید.

برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید.


کلیه حقوق برای این سایت محفوظ بوده و هر گونه کپی برداری از آن پیگرد قانونی دارد.