مطالب تصادفی

فروزان: می‌توانستیم با اختلاف تراکتور را ببریم

بدون دیدگاه

پارس جنوبی توانست از تبریز یک امتیاز از تراکتورسازی بگیرد تا کماکان صدرنشین لیگ برتر بماند


 

به گزارش وب سایت هواداران پارس جنوبی جم و به نقل از ورزش سه" بازی حساس دو تیم تراکتورسازی و پارس جنوبی در نهایت به تساوی یک بر یک رسید آن هم در حالی که  صدرنشین جنوبی فوتبال ایران ابتدا با یک گل از حریفش پیش افتاد اما این نتیجه سه دقیقه بعد تغییر کرده و در نهایت دو تیم به تساوی رضایت دادند. محسن فروزان دروازه بان تیم پارس جنوبی درباره این بازی گفت:« بازی خیلی خوبی بود. هر دو تیم موقعیت های زیادی داشتند. ما موقعیت های بهتری ساختیم  اما کم دقت بودیم ، اگر بچه ها در ضربات آخر دقت می کردند می توانستیم با اختلاف برنده این بازی باشیم اما متاسفانه این بازی یک بر یک شد.»


دروازه بان پارس جنوبی ادامه داد:« قبل از بازی آقای تارتار صحبت کرد و از ما خواست که برای برد به زمین برویم چرا که فاصله ها در صدر جدول خیلی کم شده است. ما باید این بازی را می بردیم تا با اختلاف در صدر جدول بمانیم اما متاسفانه فقط توانستیم یک امتیاز بگیریم.»


بازیکن سابق تراکتورسازی و گسترش فولاد تبریز درباره بازگشتش به تبریز گفت:« واقعا جو خیلی خوبی در بازگشت به تبریز برای من به وجود آمد. قبل از آن حرف و حدیث هایی به من می زدند که قرار است در تبریز از روی سکوها به من ناسزا بگویند اما برعکس شد و هواداران تشویقم کردند. من هیچوقت تبریز را فراموش نمی کنم. دوسال افتخار داشتم که پیراهن تراکتور سازی را بپوشم و فکر می کنم توانستیم برای اولین بار برای این تیم سهمیه آسیایی بگیریم. روزهای خیلی خوبی با مردم تبریز و طرفداران تراکتور داشتم. هیچوقت تبریز را فراموش نمی کنم چرا که اولین سال حضورم در لیگ برتر در تراکتور بازی کردم و به فوتبال کشور معرفی شدم و به تیم ملی دعوت شدم. خوبی های هواداران تراکتور را فراموش نمی کنم و برای این تیم آرزوی موفقیت دارم.»


فروزان در پایان گفت:« فکر می کنم مقابل تراکتور بازی خوبی را انجام دادم و موقعیت هایی را از حریف گرفتم. خداراشکر شرایطم اینروزها خیلی خوب است و تمریناتم را صبح و عصر انجام می دهم. از حسین اینانلو مربی دروازه بان های تیم پارس جنوبی تشکر می کنم که تمرینات به روزی را برایم در نظر گرفته و من را در این شرایط حفظ می کند. الان شرایط روحی و روانی و انگیزه بالایی دارم تا در این سه هفته خوب کار کنم و بتوانم به تیم ملی دعوت شوم.»

نظر خود را برای " فروزان: می‌توانستیم با اختلاف تراکتور را ببریم " ارسال کنید.

برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید.


کلیه حقوق برای این سایت محفوظ بوده و هر گونه کپی برداری از آن پیگرد قانونی دارد.