مطالب تصادفی

نانگ: منتظر بازی با پرسپولیس هستم تا خودم را به برانکو بشناسانم

بدون دیدگاه

بازیکن تیم پارس جنوبی جم گفت: برانکو گفته بود مرا نمی‌شناسد و منتظر بازی با پرسپولیس هستم تا در آن بازی خودم را به او بشناسانم.


به گزارش و ب سایت هواداران پارس جنوبی جم آلویس نانگ در گفت‌وگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، در مورد بازی با تیم تراکتورسازی و تساوی‌های اخیر پارس جنوبی صحبت‌هایی را مطرح کرد. 
*بازی با تراکتور چطور بود؟
باید مقابل تراکتورسازی برنده می‌شدیم. بخت با ما یار نبود. یک توپ من هم می‌توانست تبدیل به گل شود که متاسفانه هدر رفت.

*گویا به داوری اعتراض داشتید؟
داوری تحت تاثیر جو ورزشگاه بود. هرچند من در مورد داوری صحبت نمی‌کنم!

*مصدومیتت بهتر شد؟
از ناحیه پا مصدوم هستم و روز به روز بهتر می‌شوم. برای بازی با تراکتور هم بهبودی نسبی داشتم و به تشخیص مربیان به میدان رفتم. حتی می‌توانستم با وجود مصدومیت گل بزنم، ولی متاسفانه قسمت نشد.

*تو که نیستی پارس جنوبی هم خوب گل نمی‌زند؟
فقط من نیستم. علی دشتی و سینک هم مصدوم هستند. این‌ها که بودند خیلی خوب مرا تغذیه می‌کردند و راحت‌تر می‌توانستم گل بزنم. با غیبت این دو، وقتی من هم باشم، کارم سخت است. اما سعی می‌کنم در بازی بعد مقابل  ذوب آهن گل بزنم.

*چرا در بازی‌های اخیر نمی‌توانید برنده شوید؟
تعطیلات لیگ به تیم ما صدمه زد. مصدومیت‌ها از همین تعطیلات بوجود آمد. من نمی‌خواهم گله کنمولی مصدومیت و ناهماهنگی که در تیم ما بوجود آمده به خاطر همین تعطیلات پی در پی است. ما از شرایط مسابقه دور شدیم، در حالی که در اوج بودیم.

*بازی با ذوب آهن از ابتدا بازی می‌کنی؟ 
احتمالا همین طور است. البته برگشتن به ترکیب اصلی تیم تارتار سخت است، ولی من همه سعی خودم را می‌کنم تا جایگاهم را پس بگیرم و هم بازی کنم و هم گل بزنم.

*با صدرنشینی توقعات را بالا بردید؛ ولی رفته رفته تیمتان سیر نزولی به خود گرفت؟
توقع‌ها بی جهت بالا رفت. بهتر است از تیم ما اینقدر متوقع نباشید. ما تازه صعود کردیم و اصلا منطقی نیست بخواهیم با تیمی مثل پرسپولیس مقایسه شویم. البته به نظر من تیم پارس جنوبی پتانسیل خوبی دارد و حتی می‌توانیم سهمیه آسیا بگیریم، ولی ادامه صدرنشینی و قهرمانی کار سختی است، بسیار سخت.

*به نظر می‌رسد امیدی ندارید تیمتان تا نیم فصل هم صدرنشین باقی بماند؟
انگیزه زیادی داریم. ما خودمان همه تلاشمان را خواهیم کرد تا حداقل قهرمان نیم فصل شویم. ولی هنوز تا پایان نیم فصل زمان زیادی باقی مانده است و کار بسیار سخت است. ولی برخلاف نظر شما اصلا نا‌امید نیستم و از این چالش صدرنشینی خیلی هم لذت می‌برم. مطمئن باشید ما برای ادامه صدنشینی تیم‌مان خیلی تلاش می‌کنیم، ولی می‌دانیم کار سختی است.

*فکر می‌کنی چرا نمی‌توانید برنده شوید؟
همانطور که گفتم نا هماهنگی و مصدومیت‌هایی که به دلیل تعطیلات لیگ بوجود آمد به تیم ما صدمه زد. از طرفی رقبا از ما شناخت پیدا کردند و دیگر برای آن‌ها حریفی ناشناس نیستیم. باید از فرصت‌ها بیشتر استفاده کنیم. بیشتر تلاش کنیم و تمرین کنیم تا از این پس سه امتیاز بازی‌ها را بگیریم. شاید بازی با ذوب آهن شروع دوباره خوبی برای ما باشد.

*ذوب آهن هم نسبت به اول فصل پیشرفت داشته و بهتر شده است؟
طبیعی است که برخی تیم‌ها در فرصتی که داشتند پیشرفت کردند. ما هم می‌دانیم بازی سختی است. چند هفته‌ای است که بازی‌ها سخت‌تر شده است. برای همین است که می‌گویم ما تیمی هستیم که تازه به لیگ برتر آمده و باید توقعات از تیم ما کم شود.

*خودت چقدر با پرسپولیس حس رقابت داری؟
من با همه تیم‌ها احساس زقابت می‌کنم. ولی شرایط برای ما سخت است و کارمان راحت نیست البته از رقابت باپرسپولیس لذت می‌برم. اتفاقا منتظر روز بازی با پرسپولیس هستم چون برانکو گفته بود مرا نمی‌شناسد. می‌خواهم برابر تیمش بازی کنم تا مرا خوب بشناسد. هرچند هدف ما فعلا ذوب آهن است.

نظر خود را برای " نانگ: منتظر بازی با پرسپولیس هستم تا خودم را به برانکو بشناسانم " ارسال کنید.

برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید.


کلیه حقوق برای این سایت محفوظ بوده و هر گونه کپی برداری از آن پیگرد قانونی دارد.