مطالب تصادفی

رکوردشکنی خط حمله پارس جم؛ تضمینی برای قهرمانی نیست

بدون دیدگاه

پارس جنوبی جم همچنان می‌تازد. این تیم برخلاف بیشتر تیم‌هایی که در این سال‌های اخیر در کورس قهرمانی قرار گرفته‌اند تدافعی بازی نمی‌کند و با تکیه بر گل نخوردن و احتمال گل زدن در ضدحمله‌ها به میدان نمی‌رود.


به گزارش وب سایت هواداران پارس جنوبی جم و به نقل از وب‌سایت نود، پارس جم نه تنها هجومی بازی می‌کند که حتی در این زمینه رکورددار هم شده است. تیم تارتار بهترین خط حمله لیگ و بهترین خط حمله لیگ برتر در ۵ فصل گذشته است.

 

بهترین خط حمله‌های لیگ تا هفته یازدهم چه تیم‌هایی بودند و با چند گل زده؟

فصل شانزدهم تراکتورسازی با ۱۸ گل.

فصل پانزدهم استقلال با ۱۹ گل.

فصل چهاردهم تراکتورسازی با ۲۱ گل.

فصل سیزدهم فولاد با ۱۹ گل.

فصل دوازدهم فجرسپاسی با ۱۹ گل.

 

تضمینی برای قهرمانی نیست!!!

پارس جنوبی جم با ۲۲ گل زده بهترین خط حمله را تا هفته یازدهم لیگ در فصول اخیر به خود اختصاص داده است و مهدی تارتار یکی از هجومی‌ترین تیم‌های لیگ را این فصل روانه میدان کرده است. البته این آمار می‌گوید که اگرچه پارس جم بهترین خط حمله را دارد اما این فاکتور هیچ تضمینی برای قهرمانی نیست. تیم‌های نامبرده شده به غیر از فولاد هیچ کدام قهرمان نشده‌اند. تراکتورسازی هفته یازدهم صدرنشین بود اما در نهایت سوم شد. استقلال هم به سرنوشت مشابهی دچار شد. تراکتورسازی هفته آحر جام را واگذار کرد و دوم شد. فولاد تنها تیمی است که این قانون را نقض کرد و توانست لیگ را با قهرمانی به پایان ببرد. فجرسپاسی هم از رده چهارم به رده دوازدهم رسید. این آمار نشان می‌دهد که فعلا حاشیه امنیتی برای پارس صدرنشین وجود ندارد، به خصوص رقیب قدرتمندی مثل پرسپولیس که در دفاع و حمله به یک اندازه موفق است.

نظر خود را برای " رکوردشکنی خط حمله پارس جم؛ تضمینی برای قهرمانی نیست " ارسال کنید.

برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید.


کلیه حقوق برای این سایت محفوظ بوده و هر گونه کپی برداری از آن پیگرد قانونی دارد.