مطالب تصادفی

شرایط در کرمانشاه، سرپل ذهاب، گیلان غرب و... بسیار وخیم است

مصاحبه اختصاصی وب سایت هواداران با پوریا امینی بازیکن گیلان غربی سال قبل پارس جنوبی جم

بدون دیدگاه
پوریا امینی - وب سایت هواداران پارس جنوبی جم

وب سایت هواداران پارس جنوبی جم به نمایندگی از هواداران خونگرم این تیم برای ابراز همدردی با پوریا امینی بازیکن گیلان غربی سال قبل پارس جنوبی جم و کنونی نفت طلاعیه تهران تماس گرفته و مصاحبه ای را در مورد شرایط کنونی کرمانشاه از این بازیکن با اخلاق تهیه کرده.


به گزارش وب سایت هواداران پارس جنوبی جم، خبرنگار وب سایت هواداران پارس جنوبی جم به نمایندگی از هواداران خونگرم این تیم برای ابراز همدردی با پوریا امینی بازیکن گیلان غربی سال قبل پارس جنوبی جم و کنونی نفت طلاعیه تهران تماس گرفته و مصاحبه ای را در مورد شرایط کنونی کرمانشاه از این بازیکن با اخلاق تهیه کرده. بی شک هرکس دقیقه ای هم برای پارس جنوبی جم عرق ریخته باشد در قلب هواداران جا دارد. در ادامه این مصاحبه را میخوانید…

 

 

آقای امینی مصیبت پیش آمده را به نمایندگی از تمام هواداران پارس جنوبی جم به شما و تمامی هموطنان کرمانشاهی تسلیت عرض میکنم. لطفا کمی از شرایط کنونی زلزله زدگان برای ما توضیح دهید.

پوریا امینی: با سلام خدمت تمام هواداران خونگرم پارس جنوبی جم، من امروز خودم را به گیلان غرب رساندم و از آن طرف یک سر هم به سر پل ذهاب رفتم. تمامی شهرهای اطراف مانند سرپل ذهاب، گیلان غرب و… به خصوص مسکن مهر ها با خاک یکسان شده و بیشتر تلفات به خاطر همین مسکن مهر ها بوده.

شرایط اینجا قابل توصیف نیست. اینجا حتی آب هم پیدا نمی شود. گاز و برق نیست و تمامی تبلیغاتی که تلوزیون و رسانه ها در مورد کمک رسانی میکنند دروغ است و تا به حال چیزی به دست مردم نرسیده.
الان همه دارند در صحرا زندگی میکنند و هیچ امکاناتی اینجا نیست. از طرفی سردی بیش از حد و غیر قابل تحمل هوا و همچنین مشکل نبودن پتو، لباس، چادر، آذوقه و… شرایط را بسیار سخت تر کرده.مردم مشکل گرمایشی دارند و از طرفی بیشتر مردم از گاز محرومند و خانه هایی هم که گاز دارند نمیتوانند از آن استفاده کنند چرا که به محض روشن کردن وسیله گرمایشی انفجار رخ میدهد.

 

 

در این شرایط چه انتظاری از مسولین دارید؟

پوریا امینی: من فقط از مسولین یک خواهش دارم. مسولین خودشان و خانواده شان را به جای زلزله زدگان بگذارند و ببینند آن موقع چه کاری میکردند و الان هم همین کار را بکنند. اینجا از تمام سنین تلفات داشتیم از بچه یک ساله تا پیرمرد مسن. مسولین فکر کنند این افراد فرزند، خواهر، مادر، برادر و پدر خودشان هستند. اینجا هر نفر یک نفر از اعضای خانواده اش را از دست داده و در این شرایط همه باید کمک کنند نه اینکه بار مسولیت را بر عهده دیگری بیندازند.

من امروز کلیپی را دیدم که یک روحانی در یک برنامه تلوزیونی به صراحت گفت مردم نباید هیچ انتظاری از مسولین داشته باشند. این حرف در این شرایط اصلا حرف خوبی نیست. مگر میشود مردم از مسولین انتظار نداشته باشند. اگر واقعا خانواده خودشان هم جای زلزله زدگان بودند این انتظار را داشتند و این حرف را میزدند؟!

من هرچه قدر هم بگویم شرایط وخیم است بازهم نمیتوانم گوشه ای از شرایط موجود را توصیف کنم.

 

 

مردم و به خصوص مردم خونگرم بوشهر و شهرستان جم در این شرایط چه کمکی میتوانند بکنند؟

پوریا امینی: من خودم یک اتوبوس آذوقه تدارک دیدم و فردا به مناطق زلزله زده میفرستم. مردم هم هرچیزی که میتوانند کمک کنند. اقلامی که در این شرایط مورد نیاز است عبارتند از پتو، آب معدنی، انواع کنسروجات، انواع لباس هاو… مردم هرچه در توان دارند بگذارند چون شرایط اینجا خیلی وخیم تر توصیف ها و تبلیغات تلوزیونی است. من به چشم خودم دیدم که دخترها و زن هایی که در خیابان ها هستند و جای خواهر خودم میباشند حتی لباس ندارند که تعویض کنند.

 

 

خانواده شما هم آسیب دیده اند؟

پوریا امینی: متاسفانه پای مادر من هنگام زلزله وقتی میخواستند از خانه خارج شوند دچار شکستگی شده و خانه ما با خاک یکسان شده.

 

 

حرفی هست که ار قلم افتاده باشه؟

در پایان باید تشکر کنم از کسانی که تا الان پیگیر بودند و کمک کردند، از باشگاه پارس جنوبی جم و وب سایت هواداران تشکر میکنم که با اینکه من الان بازیکن این تیم نیستم چندین بار تماس گرفتند و پیگیر بودند. همچنین از باشگاه نفت طلاعیه و مدیر عاملمان آقای جهانیان تشکر میکنم که امروز از طرف روابط عمومی تماس گرفتند و گفتند به میزان کافی آب معدنی تدارک دیده اند و فردا ارسال میکنند.

 

 

سخن آخر: وب سایت هواداران از تمامی هواداران خونگرم پارس جنوبی جم تقاضا دارد هرچه در توان دارند برای مردم مظلوم کرمانشاه ارسال کنند و این مصاحبه را همه جا منتشر کنند تا در این کار خیر سهیم باشند و دیگران نیز در کمک رسانی به مردم زلزله دیده کرمانشاه شریک شوند.

نظر خود را برای " مصاحبه اختصاصی وب سایت هواداران با پوریا امینی بازیکن گیلان غربی سال قبل پارس جنوبی جم " ارسال کنید.

برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید.


کلیه حقوق برای این سایت محفوظ بوده و هر گونه کپی برداری از آن پیگرد قانونی دارد.