مطالب تصادفی

اسدی: هيئت فوتبال جم همواره خود را مكلف به برگزاري بي نقص مسابقات ليگ برتر در جم مي داند

واکنش رئیس هیئت نسبت به عدم دعوت از وی در نشست هماهنگی

بدون دیدگاه

اسدی:تمام سعی بنده و همکارانم این است که بتوانیم میزبان خوبی برای تیم های مهمان در جم باشیم.


به گزارش وب سایت هواداران پارس جنوبی جم، اقدامات اسدی رییس جوان هیئت فوتبال شهرستان جم در راستای برگزاری مسابقات لیگ برتر قابل تقدیر است
رییس هیئت فوتبال جم با تلاش و کوشش فراوان زمینه برگزاری مطلوب مسابقات لیگ برتر را در جم فراهم کرده است به گونه ای که تیم های میهمان و هواداران تیم ها با اطمینان خاطر مطلوبی در ورزشگاه نظاره گر بازی تیم های محبوب خود هستند.
ورزشگاه تختی جم با تلاش ها و پیگیری های بسیار زیادی به بازی های این فصل تیم پارس جم رسید تا شهرستان جم نیز به میزبان های لیگ برتری اضافه شود
اخیرا در فضاهای مجازی و رسانه های شهرستان خبرهایی مخابره می شود از اختلاف مسئولین با رییس هیئت فوتبال جم که برای اگاهی و صحت موضوع با اسدی تماس گرفتیم
رییس هیئت فوتبال از عدم دعوت از ایشان در جلسه هماهنگی پیش از بازی حساس پارس جنوبی جم و پرسپولیس به خبرنگار وب سایت هواداری باشگاه پارس جنوبی جم گفت:دلیل عدم حضور را دعوت دقیقه ٩٠ ای اداره ورزش و جوانان بیان کرد و گفت: امروز صبح ساعت ١٠ صبح با بنده تماس گرفتند و برای حضور در جلسه دعوت شد که با توجه به حضور در خارج از شهرستان نتوانستم در این جلسه شرکت کنم.

این در حالی است که مدعوین روز قبل دعوت شده بودند و حتی روابط عمومی فرمانداری جم نیز در شب گذشته خبر برگزاری این جلسه را در کانال فرمانداری نیز درج کرده بود.

حال جای این سوال است که آیا حضور رییس هیئت فوتبال جم در این نشست فوتبالی به عنوان متولی برگزاری دیدارهای لیگ برتر لازم نبود؟ این دومین نشستی است که در طی یک هفته گذشته از وی دعوت نشده است.

اگر نیازی به حضور وی نبوده است، چرا متولی این نشست، دعوت از وی را به لحظاتی قبل از شروع جلسه موکول کرده است؟
قطعا در بازی هایی که تیم پارس جنوبی جم میزبان تیم های لیگ برتری بوده است و امروز از جم به عنوان میزبانی شایسته نام برده می شود مرهون تلاش های کلیه متولیان و رییس جوان هیئت فوتبال جم می باشد که با برنامه ریزی های لازم و بسیج امکانات توانسته است میزبانی شایسته باشد.
محمد ‎اسددی گفت:
هیئت فوتبال جم خود را مکلف به برگزاری بی نقص بازی های لیگ برتر می داند

‏‎محمد اسدی رییس هیئت فوتبال شهرستان جم نسبت به حواشی اخیر ایجاد شده نسبت به عدم دعوت وی به نشست هماهنگی قبل از دیدار پارس جنوبی و پرسپولیس تهران واکنش نشان داد و گفت: هیئت فوتبال جم همواره خود را مکلف به برگزاری بی نقص مسابقات لیگ برتر در جم می داند و تمام سعی بنده و همکارانم این است که بتوانیم میزبان خوبی برای تیم های مهمان در جم باشیم.

‏‎محمد اسدی با بیان اینکه هیئت فوتبال مسئول برگزاری مسابقات لیگ برتر در شهرستان جم می باشد افزود: هیئت فوتبال جم به عنوان متولی فوتبال در کنار سایر ارگان های انتظامی، امنیتی، درمانی و… یکی از ارکان اصلی برگزاری مسابقات لیگ برتر است.

‏‎اسدی از همراهی فرماندار جم و معاون وی در برگزاری بازی های لیگ برتر و کمک به فوتبال شهرستان گفت و خاطر نشان کرد: مجموعه مدیریتی شهرستان در طول بازی های لیگ با هیئت فوتبال جم تعامل بسیار خوبی داشته اند که جا دارد تشکر ویژه ای داشته باشم.

‏‎وی در پایان گفت: امیدوارم در ادامه رقابت های لیگ برتر این همراهی ها ادامه داشته باشد و شاهد تداوم پیروزی های پارس جم باشیم.

نظر خود را برای " واکنش رئیس هیئت نسبت به عدم دعوت از وی در نشست هماهنگی " ارسال کنید.

برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید.


کلیه حقوق برای این سایت محفوظ بوده و هر گونه کپی برداری از آن پیگرد قانونی دارد.