مطالب تصادفی

بردی که ارزشش بعدها مشخص می‌شود؛

پرسپولیس چه تیمی را شکست داد؟!

بدون دیدگاه

شاگردان برانکو ایوانکوویچ حالا اولین و تنها تیمی هستند که در لیگ برتر، پارس جنوبی را در جم شکست دادند.


به گزارش وب سایت هواداران پارس جنوبی جم و به نقل از “ورزش سه”، پرسپولیس موفق به کاری شد که پیکان، صنعت نفت، استقلال، پدیده و سپیدرود موفق به انجام آن نشدند و همین موضوع، ارزش پیروزی‌ سرخپوشان پایتخت را بیشتر و بیشتر می‌کند.

البته نمایش پرسپولیس در مقابل شاگردان تارتار هیچ شباهتی به عملکردشان در بازی های قبلی نداشت و آن ها از تک موقعیتشان استفاده کردند اما به هر حال ۳ امتیاز حساس را به دست آوردند و یک بار هم که شده ۳ امتیاز را در شرایطی کسب کردند که موقعیت سوزی ها در یاد کسی نماند.

پارس جنوبی جم، بهترین خط حمله لیگ را در اختیار دارد و خطرناک ترین تیم در ضد حمله ها است. بنابراین نمیتوان بر برانکو بابت ترکیب و شیوه بازی نیمه دفاعی اش ایراد گرفت. او امروز اجازه نداد دفاع های کناری نفوذ چندانی داشته باشند چون به خوبی میدانست جمی ها وینگرهای پرسرعت و تکنیکی در کناره ها دارند و منتظر خالی شدن آن قسمت هستند.

جذابیت این مسابقه را میتوان با پیروزی ۲-۱ مقابل ملوان در لیگ پانزدهم یا برد با همین نتیجه مقابل پدیده در لیگ شانزدهم مقایسه کرد اما ارزش آن، اگر بیشتر از پیروزی ۴-۲ مقابل استقلال و برد ۳-۰ تراکتور نباشد، کمتر از آن ها هم نیست. پرسپولیس دومین شکست پیاپی پارس را رقم زد و به صدر جدول رسید و حالا، تارتار کار بسیار مشکلی برای ریکاوری و بازگشت به صدر جدول خواهد داشت. سرخ ها اگر بازی معوقه را هم به نفع خود رقم بزنند و این روند را تا پایان نیم فصل حفظ کنند، با حداقل ۵ امتیاز اختلاف نسبت به تیم دوم قهرمان نیم فصل خواهند شد.

یعنی آن ها فرصت ۲ بار لغزش در نیم فصل دوم را خواهند داشت و این در حالی است که پرسپولیسی ها در نیم فصل دوم تنها ۵ بار از تهران خواهند شد و مقابل تیم های قدرتمند تراکتورسازی، سپاهان و پارس جنوبی در آزادی میزبانی خواهند کرد.

در مجموع باید گفت هرچند پیروزی سرخ ها در جم با چاشنی خوش شانسی همراه بود اما به هر حال ۳ امتیاز به نام آن ها نوشته شد و ارزش این پیروزی امروز نه، بلکه در پایان فصل مشخص خواهد شد.

نظر خود را برای " پرسپولیس چه تیمی را شکست داد؟! " ارسال کنید.

برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید.


کلیه حقوق برای این سایت محفوظ بوده و هر گونه کپی برداری از آن پیگرد قانونی دارد.