مطالب تصادفی

در آن لحظه خودم را مربی پارس دیدم و برای موفقیت تیمم گفتم فروزان پنالتی را بزند

تارتار: اشتباه کردم پنالتی را به فروزان دادم

۱ دیدگاه

سرمربی پارس جنوبی گفت: وقتی دیدم هواداران پرسپولیس ناراحت شدند، فهمیدم که اشتباه کردم.


به گزارش وب سایت هواداران پارس جنوبی جم و به نقل از تسنیم، مهدی تارتار در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل نفت تهران اظهار داشت: قبل از اینکه راجع‌به این بازی صحبت کنم. خواستم در مورد پرسپولیس صحبت کنم. من در چند روز گذشته احساس کردم هواداران از دست من ناراحت شدند. به این دلیل اینکه فروزان پنالتی زده و اگر گل می‌شد برای هواداران پرسپولیس سنگین بود. من می‌خواهم بازگو کنم چه اتفاقی در آن صحنه افتاده است. قبل از بازی فکر نمی‌کردم پنالتی شود و فروزان بخواهد بزند. در آن لحظه من خودم را مربی پارس دیدم و برای موفقیت تیمم و برای اینکه پولی که می‌گیرم حلال شود به او گفتم پنالتی را بزند. اما الان وقتی می‌بینم هواداران رنجیده شده‌اند می‌فهمم که اشتباه کرده‌ام.

وی افزود: آن روز مقابل پرسپولیس بازی داشتیم، بنابراین تصمیمی که گرفتم این است که هیچ وقت در دوران سرمربیگری‌ام دروازه‌بانی را برای پنالتی زدن انتخاب نکنم به خصوص تیمی که بخواهد در آیند رقیب آن بازیکن باشد بنابراین از همه هواداران پرسپولیس عذرخواهی می‌کنم. آن روز من از هواداران پارس جنوبی عذرخواهی کردم. هرچه در فوتبال داریم از وجود هواداران است از وقتی که متوجه شدم هواداران از پنالتی محسن فروزان ناراحت شدند تصمیم گرفتم عذرخواهی کنم.

سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی درباره رویارویی با نفت تهران گفت: بازی نفت برای ما اهمیت بالایی دارد چرا که هم آنها می‌خواهند سه امتیاز را بگیرند و هم ما. به دلیل اینکه در دو بازی گذشته نتیجه را واگذار کرده‌ایم در بازی فردا انتحاری بازی می‌کنیم. می‌خواهیم به همه بگوییم نتایجی که کسب کرده‌ایم شانسی نبوده است. این را هم می‌دانیم که درخشان نتایج خوبی را در کارنامه دارد و این موضوع هم کار ما را سخت خواهد کرد.

تارتار درباره دو بازی گذشته که مقابل تیم‌های فولاد و پرسپولیس نتیجه را واگذار کرده‌اند، اظهار داشت: شما مطمئن باشید ما در دو بازی گذشته کم شانس بوده‌ایم. زمانی باید نگران تیم باشیم که تیممان خوب بازی نمی‌کند و در زمین انسجام کافی را ندارد در بازی مقابل فولاد در حالی که در روز معمولی‌مان بودیم می‌توانستیم بازی را ببریم و موقعیت‌های زیادی را از دست دادیم. مقابل پرسپولیس هم بهترین تیم دو سال گذشته ایران است خوب بازی کردیم. امیدوارم در آینده مشکلاتمان حل شود.

وی پاسخ به سوال خبرنگاری درباره اینکه فروزان بعد از بازی پرسپولیس گفته بود در تمرینات همیشه پنالتی زدن را تمرین می‌کند و چطور می‌گویید که انتخاب فروزان به عنوان پنالتی‌زن تیم اتفاقی بوده است، تصریح کرد: ما هر هفته تمرین پنالتی زدن می‌کنیم اما به دلیل بارندگی که در شهر جم وجود داشت و ما می‌خواستیم که زمینمان در آن منطقه خراب نشود در هفته قبل اصلا تمرین پنالتی زدن نداشتیم. در گذشته محسن جزو بازیکنانی بوده که خوب پنالتی می‌زده و من به او گفته بودم اگر در یک بازی دو بر صفر جلو باشیم به او اجازه می‌دهم که پنالتی بزند. چون به هرحال ممکن است توپ برگردد و دروازه ما خالی باشد.

تارتار در مورد اینکه آیا این تیم در دوبازی گذشته مقابل فولاد و پرسپولیس انتحاری بازی کرده است یا خیر، گفت: مقابل این دو تیم انتحاری بازی نکرده‌ایم. درست است که ما در دو بازی گذشته امتیازی را کسب نکرده‌ایم اما می‌خواهیم که فردا مقابل نفت سه امتیاز بازی را از آن خود کنیم هرچند نفت تیم پرافتخاری است و بازیکنان باتجربه‌ای دارد.

نظر خود را برای " تارتار: اشتباه کردم پنالتی را به فروزان دادم " ارسال کنید.

برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید.


کلیه حقوق برای این سایت محفوظ بوده و هر گونه کپی برداری از آن پیگرد قانونی دارد.