مطالب تصادفی

صورتمان را با سیلی سرخ نگه داشته ایم

از حمایت تنها عکس گرفتن کنار تیم را دیده ایم

۱ دیدگاه
پارس جنوبی جم

مسولین آگاه باشید که حالا زمان عمل کردن به وعده هاست


به گزارش وب سایت هواداران پارس جنوبی جم، مهم ترین مسئله این روزهای جنوب نشینان بحث مشکلات مالی نایب قهرمان نیم فصل لیگ است. مشکلی که باعث شد حلاوت نایب قهرمانی کم رنگ و کم رنگ تر شود و مردم به جای خوشحالی بیشتر دچار ناراحتی شوند.

در هرجای ایران وقتی نام پارس جنوبی می آید کنارش صفت متمول هم خواهد آمد. ولی مردم جنوب هیچگاه نتوانسته اند این صفت را عمیقا حس کنند. در واقع متمول برای همه هست جز جنوب نشینان. بر همین اساس بود که هر وقت تیمی ماند سپیدرود مقابل پارس جنوبی جم قرار میگرفت و نتیجه را واگذار میکرد مربی تیم حریف ادعا میکرد که پارس با بودجه بالایی بسته شده ولی تیم ما نه و به همین دلیل توان رقابت با آنها را نداشتیم. ولی وقتی دقیق تر به این موضوع بنگریم به پارادوکسی بزرگ بر میخوریم.
مشکل مالی پارس جنوبی جم مطرح شد ولی نه از اول فصل بلکه بعد از محقق شدن نایب قهرمانی لیگ. شاید اگر تارتار و شاگردانش همان روزهای اول مشکل را مطرح میکردند هم به وعده وعیدها عمل میشد و هم تحت فشار قرار نمیگرفتند. ولی واژه غیرت و تعصب اجازه چنین کاری را به کادر و بازیکنان پارس جنوبی جم نمی داد. بازیکنان و مربیان درک کرده بوند که تنها دلخوشی مردم جنوب همین تیم باصلابت است پس به اصطلاح با سیلی صورت خود را سرخ نگه داشتند و از دلخوشی همشهریان خود دفاع کردند. همانطور که سرمربی مکتب پارس در کنفرانس خبری گفت، تیم پارس جنوبی جم به آنچه قول داده بود رسید و حال نوبت عمل به وعده وعیدهاست.
وعده وعیدهایی که هنگام موفقیت های پارس داده شد و خبرهایش برای بازارگرمی عده ای منتشر شد ولی هیچگاه محقق نشد.

 

مسولین آگاه باشید زمان انتخابات نه. الان وقت عمل به وعده هاست.

دیگر اینکه مسولین موقع انتخابات وعده وعید می دهند و هنگام رسیدن به دوره بعد برای جمع کردن آرا فقط قسمتی از آن را عملی میکنند امری طبیعی شده. ولی وقت آن رسیده که رئیس دولت و وزیر نفت الان مسولیت اجتماعی شان را در قبال مردم جم، عسلویه، کنگان، دیر و استان محروم بوشهر که فوتبال در رگ و خون آنها جریان دارد انجام دهند نه نزدیک به انتخابات. خطاب ما فقط به مسولین بلنده پایه کشور نیست بلکه از مسئولینی هم که هنگام بردهای پیاپی تیم کنار تیم عکس گرفتند هم همین درخواست را داریم.
عذاب آور است که سرمایه خیزترین منطقه کشور باشیم و تیم مان از نداری دم بزند، عذاب آور است که تیم نایب قهرمان لیگ بعد از ۱۵ هفته بگوید که به وعده ها عمل نشده و برخی بازیکنان پول تو جیبی هم ندارند.
مسئولین آگاه باشید که مردم این دیار گوششان از شعار پرشده. الان وقت عمل به شعارهاست،…لطفا این دلخوشی را از این مردم نگیرید.

نظر خود را برای " از حمایت تنها عکس گرفتن کنار تیم را دیده ایم " ارسال کنید.

برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید.


کلیه حقوق برای این سایت محفوظ بوده و هر گونه کپی برداری از آن پیگرد قانونی دارد.