مطالب تصادفی

عشقی که در این جوان بود پاهایم را سست کرد

پست اینستاگرامی تیموری بعد از عیادت هوادار نساجی

بدون دیدگاه

مدافع پارس جنوبی جم در حرکتی جالب به دیدار یک هوادار معلول فوتبال رفت .


به گزارش وبسایت هواداران پارس جنوبی جم ، با پایان نیم فصل اول و در تعطیلات بازیکنان تیم ها به شهرهای خودشان بازگشته اند و برخی از این فرصت برای انجام کار خیر استفاده کردند.  در همین حال میثم تیموری مدافع  جمی ها که به شهرش ساری رفته به دیدار یک هوادار معلول رفت و پیراهنش را به او هدیه داد.

تیموری بعد از دیدار با این هوادار در صفحه اینستاگرامش متنی را منتشر کرد.

متن مربوطه به شرح زیر است :
زندگی جیره مختصریست
مثل یک فنجان چای
و کنارش عشق است
مثل یک حبه قند
زندگی را با عشق
نوش جان باید کرد
«سهراب سپهری»
قدم هایم وقتی وارد اتاق محمد شدم قرص و محکم بود اما عشقی که در این جوان بود پاهایم را سست کرد. برای روحیه دادن و انرژی بخشیدن به نوجوان معلول عاشق فوتبال به دیدار محمد رفتم و در برابر عشق و انرژی بزرگی که او داشت کم آوردم. برای ما که تمام وقتمان را در زمین فوتبال می گذرانیم همیشه این خطر هست که مغرور شویم که کسی بیشتر از ما عاشق فوتبال نیست، کسی بیشتر از ما فوتبال بازی نمی کند و کسی بهتر از ما نمی فهمد اما گاهی زندگی تلنگری جدی می زند؛یک شوک محکم که بفهمی کجایی و که هستی؟ دیدار با این نوجوان معلول ، همان شوک بود که بفهمم عشق من در برابر عشق محمد به فوتبال یک ذره کوچک است که شاید به چشم نیاید. او مسئولیت همه ما را در زمین فوتبال بیشتر و بیشتر می کند چرا که از این به بعد بهتر می دانیم کسانی هستند که با تمام وجود و عشق حواسشان به همه چیز است. من امروز فهمیدم که تمام زحماتم ، تمام تمرین ها و تمام موفقیت هایی که به دست می آوردم ذره ای ارزش نخواهد داشت اگر محمد و محمدها راضی نباشند و ما را دوست نداشته باشند.
زنده پسر عشق فوتبال ، ما برای خوشحالی تو در زمین می جنگیم
من میثم تیموری وهوادارای تیم نساجی وتیم بزرگ نساجی به همچین هواداربا غیرتی افتخارمیکنیم(این پیراهن اهدایی از طرف باشگاه پارس جنوبی جم به محمد عزیز)

نظر خود را برای " پست اینستاگرامی تیموری بعد از عیادت هوادار نساجی " ارسال کنید.

برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید.


کلیه حقوق برای این سایت محفوظ بوده و هر گونه کپی برداری از آن پیگرد قانونی دارد.