مطالب تصادفی

مقصود رسانه ها از این حاشیه سازی ها چیست؟

رسانه ها فروزان را به سپاهان بردند و برگرداندند

بدون دیدگاه
فروزان

حاشیه سازی برای پارس جنوبی جم ادامه دارد…


به گزارش وب سایت هواداران پارس جنوبی جم، تاکتیک جذب مخاطب با شایعه سازی کماکان در ایران اجرا می‌شود و جواب هم می‌دهد. بر همین اساس رسانه های به ظاهر بی طرف در زمان نقل و انتقالات هر امکان و شایعه ای را قطعی می نامند تا از آب گل آلود ماهی بگیرند.
درست بعد از اینکه مشکلات مالی پارس جنوبی جم رسانه ای شد. رسانه ها بازیکنان پارس جنوبی جم را از این تیم جدا شده دیدند تا جایی که فروزان را به سپاهان، ابراهیم صالحی را به پرسپولیس و امید سینگ را به استقلال فروختند. تا اینجای کار تقریبا شرایط هر ساله رسانه های ایرانی تکرار شد ولی ماجرا از جایی جالب تر می‌شود که بعد از حل مشکلات مالی پارس جنوبی جم هم رسانه های از شایعه سازی دست برنداشتند. گویا شایعه سازی و کشاندن تیم موفق پارس جنوبی جم به مشام رسانه های بی طرف سازگار بوده. این رسانه ها یک هفته پیش اعلام کردند که فروزان با سپاهان به توافق رسسیده و امروز اعلام میکنند که مبلغ درخواستی فروزان بالا بوده و سپاهان از جذب فروزان منصرف شده…
جای سوال است که چرا تعداد خبرهای جدایی بازیکنان پارس از تیم های پایتخت بیشتر است. همه می‌دانند که پرسپولیس و استقلال به اندازه کل تیم های لیگ برتری حاشیه دارند ولی هیچ رسانه ای جرات شایعه سازی برای سوگلی های پایتخت را ندارد.
برای کسانی که در حوزه رسانه ای فعالیت میکنند دیدن این اتفاقات طبیعی است. چرا که پارس اولین تیمی نیست که رسانه ها قصد دارند به حاشیه کشیده شود و در سالهای پیش، استقلال خوزستان، سپاهان، تراکتور، ذوب آهن و… هم گرفتار این ترفند شده اند. ولی انتظار می‌رود هواداران فهیم پارس جنوبی جم فریب این جو رسانه ای را نخورند تا تیم در نهایت آرامش فصل نقل و انتقالات را به پایان رسانده و نیم فصل دوم را با قدرت شروع کند.

البته لازم به گفتن است بازیکنان تیم مانند امید سینگ و سایر بازیکنان آنقدر ارزشمند هستند که خواهان زیادی داشته باشند و در همین مدت هم پیشنهادات خوبی به دستشان رسید ولی به دلیل تعهد به هواداران و تیم پارس جنوبی جم با عشق در تیم پارس جم بازی خواهند کرد و جدا نخواهند شد.

نظر خود را برای " رسانه ها فروزان را به سپاهان بردند و برگرداندند " ارسال کنید.

برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید.


کلیه حقوق برای این سایت محفوظ بوده و هر گونه کپی برداری از آن پیگرد قانونی دارد.