مطالب تصادفی

با ترکیبی از بازیکنان جوان و باتجربه نایب قهرمان جام باشگاه های فوتبال ساحلی جهان شدیم .

رضاییان : فعلا در حد مذاکره با بازیکنان مدنظرمان هستیم

بدون دیدگاه

رضاییان در مصاحبه تلفنی با رادیو بوشهر گفت : فعلا در حد مذاکره با بازیکنان مدنظرمان هستیم تا بتوانیم در صورت امکان یک الی دو بازیکن را در پست هایی که مورد نیاز داریم جذب کنیم . 


به گزارش وبسایت هواداران پارس جنوبی جم ، رضاییان امروز در مورد شرایط پارس جنوبی در ورزش های مختلف با رادیو بوشهر به گفت و گو پرداخت .

مدیرعامل باشگاه پارس جنوبی در مورد نایب قهرمانی پارس جنوبی در جام فوتبال ساحلی باشگاه های جهان گفت : به خاطر حضور پرقدرت در این چند سال و کسب عناوین قهرمانی و نائب قهرمانی ، آن انگیزه سابق در بین اعضای تیم در حال از بین رفتن بود و همه می دیدند که این قهرمانی ها نتیجه ای ندارد به همین خاطر ورود به تورنمت های بین المللی می توانست آن انگیزه را به کل لیگ برتر ایجاد کند که با دعوت فدراسیون فوتبال از تیم فوتبال ساحلی پارس جنوبی ، عازم موندیالیته برزیل شدیم و با وجود زمان کم ، اقای مسیگر توانست تیم را جمع کرده و با تلفیقی از ترکیب بازیکنان با تجربه و آینده دار نتایج خوبی را کسب کرده و افتخاری دیگر را هم برای تیم و هم کشورمان بدست آوریم .

بهرام رضاییان در ادامه در مورد شرایط تیم فوتبال پارس جنوبی جم نیز گفت : با درخواست آقای تارتار ، در تعطیلات لیگ اردویی را در تهران برگزار و توانستیم بازیهای تدارکاتی خوبی را انجام دهیم .

وی با تاکید بر اینکه کادرفنی تعدادی بازیکن را مدنظر خودش دارد افزود : فعلا در حد مذاکره با بازیکنان مدنظرمان هستیم تا بتوانیم در صورت امکان یک الی دو بازیکن را در پست هایی که مورد نیاز داریم جذب کنیم .

مدیرعامل باشگاه پارس جنوبی اضافه کرد : شرایط خیلی سختی در نیم فصل دوم داریم ولی انشاءالله با همدلی ، تلاش و اراده ای که در بین اعضای تیم وجود دارد و حمایت های پرشوری که هواداران انجام میدهند بتوانیم در پایان فصل ، تیم را در بین تیم های بالانشین جدول نگه داریم .

رضاییان در پایان درباره موفقیت های بسیاری که تیم پارس جنوبی در رده ووشو کسب کرده تصریح کرد : امسال به مانند سال های پیشین حضوری پرقدرت در لیگ داشتیم و نیم فصل اول را با عنوان قهرمانی به پایان برسانیم ، هر چند امسال بازیها دوره ای برگزار میشود و تیم ها در ۲ گروه قرار نداشتند که این موضوع شرایط را سخت میکرد و  از این جهت می بایست با تمامی تیم ها بازی کنند که الحمدالله بچه ها توانستند تیم های قدرتمند پاس قوامین ، دانشگاه آزاد و مقاومت را با اختلاف شکست بدهند و امیدواریم همین روند در نیم فصل دوم هم ادامه داشته و تیم ووشو پارس جنوبی یکبار دیگر برای این باشگاه افتخار کسب کند .

نظر خود را برای " رضاییان : فعلا در حد مذاکره با بازیکنان مدنظرمان هستیم " ارسال کنید.

برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید.


کلیه حقوق برای این سایت محفوظ بوده و هر گونه کپی برداری از آن پیگرد قانونی دارد.