مطالب تصادفی

در نیم فصل دوم تیم ها خیلی سخت امتیاز از دست می دهند

عالی پور : گسترش فولاد با آمدن کریمی متحول شده است

بدون دیدگاه

مسعود عالی پور گفت : در نیم فصل دوم تیم ها خیلی سخت امتیاز از دست می دهند .


به گزارش وبسایت هواداران پارس جنوبی جم ، مسعود عالی پور امشب با رادیو بوشهر در مورد شرایط پارس جنوبی جم در تعطیلات نیم فصل و پیش از بازی گسترش فولاد به گفت و گو پرداخت .

مربی پارس جم در ابتدای مصاحبه نایب قهرمانی فوتبال ساحلی پارس جنوبی در جام باشگاه های جهان را به تمام مردم استان تبریک گفت و افزود انشاءالله ما هم تمام تلاشمان را میکنیم که همین روند را تا پایان فصل ادامه بدهیم و پارس جنوبی جم را آسیایی کنیم .

وی در مورد تمرینات پارس جنوبی در تعطیلات نیم فصل گفت : بعد از بازی با مشکی پوشان ، ۴ روز به بازیکنان استراحت دادیم و سپس با انجام دو بازی تدارکاتی خوب مقابل سایپا و نفت تهران ، تمرینات خود را به مدت یک هفته ای هست که در جم پیگیری می کنیم تا خود را برای بازی با گسترش فولاد آماده کنیم .

عالی پور با تاکید بر اینکه تیم گسترش فولاد ۴ بازی آخر در لیگ را نتایج خوبی گرفته است اضافه کرد : با آمدن فیروز کریمی این تیم متحول شده و ما هم بر اساس آنالیزهایی که انجام دادیم تمرینات را برگزار کردیم و انشاءالله با حمایت هواداران بتوانیم سه امتیاز رو کسب کنیم .

مربی پارس جنوبی در مورد نقل و انتقالات تیم نیز گفت : تا ۲۶ ام همین ماه پنجره نقل و انتقالات ادامه دارد و اینکه تقریباً بازیکن خوبی بیرون نمانده است و هر بازیکنی از باشگاهی بخواهیم در قبال آن همان باشگاه از ما بازیکن میخواهد و همچنین تمام بازیکنان پارس خوب هستند و بازیکن ثابت و ذخیره نداریم .

مسعود عالی پور در واکنش به صحبت های شاهین بهرام نژاد در مورد رصد کردن لیگ یک و جذب بازیکن از آن لیگ گفت : کادر فنی بویژه آقای تارتار مستقیماً در ورزشگاه بازیهای لیگ یک را تماشا میکردند یا فیلم بازیها را نگاه میکنیم و حتی با برخی از باشگاه ها صحبت کردیم و آن تیم ها هم جز تیم های بالانشین جدول هستند که اکثر آنها بازیکنان خودشان را میخواهند یا مبالغ زیادی برای صدور رضایت نامه درخواست کرده اند ولی ما همچنان به مذاکرات خود ادامه میدهیم تا انشاءالله بتوانیم یک الی دو بازیکن را جذب کنیم .

وی در مورد محروم یا مصدوم تیم مقابل گسترش فولاد گفت : خدا را شکر محروم نداریم ولی دو بازیکن مصدوم داریم که کادر پزشکی در تلاش است سینگ و زبیدی را به بازی برسانند و به ما کمک کنند .

عالی پور در خاتمه درباره نتایج بدست آمده در بازی های امروز  عنوان کرد : همان طور که می بینید بازی ها در نیم فصل دوم خیلی سخت شده و از چهار بازی که امروز( جمعه) انجام شد سه بازی آن مساوی شد و تیم ها خیلی سخت امتیاز از دست می دهند ولی ما برنامه ای که از اول فصل داشتیم این بود که بازی به بازی پیش برویم و اصلا به جدول نگاه نکنیم و حتی در جلساتی که با بازیکنان داریم به آنها تاکید داریم که اصلا به جدول توجه نکنند و تک بازی ، تک بازی جلو برویم و اینکه به نتایج سایر بازیها توجهی نکرده و تا الان هم موفق بودیم و تلاش داریم در نیم فصل دوم هم همین سطح بازیهایمان را ادامه بدهیم و دائماً به بالا نگاه کنیم .

نظر خود را برای " عالی پور : گسترش فولاد با آمدن کریمی متحول شده است " ارسال کنید.

برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید.


کلیه حقوق برای این سایت محفوظ بوده و هر گونه کپی برداری از آن پیگرد قانونی دارد.