مطالب تصادفی

مسیگر: خوشحالیم که توانستیم نماینده شایسته ای برای ایران باشیم

بدون دیدگاه

به ۹۰ درصد خواسته هایمان رسیدیم


به گزارش وب سایت هواداران پارس جنوبی جم، مسلم مسیگر بازیکن بوشهری تیم فوتبال ساحلی پارس جنوبی در گفتگو با خبرنگار وب سایت هواداران در مورد کسب عنوان افتخار آمیز دومی جهان و همچنین مسابقات موندیالیتو ۲۰۱۷ توضیحاتی ارائه داد که در ادامه خواهید دید.

مسیگر در مورد حضور تیم فوتبال ساحلی پارس جنوبی در جام باشگاه های جهان گفت: جای خوشحالی و افتخار بود که تیم پارس جنوبی بوشهر،با حمایت های مهندس یوسفی و مدیر عامل ورزشی پارس جنوبی،آقای رضاییان جواز حضور در این دوره از مسابقات را کسب کرد. و افتخار آمیز تر از آن وقتی بود که توانستیم نماینده‌ی شایسته ای برای کشورمان باشیم و با کسب رده دوم جهان باعث سربلندی ایران شویم.

مسلم مسیگر ادامه داد، از روزی که فهمیدیم در این مسابقات شرکت می کنیم،هدف ما این شد که به جوان هایی که در مسابقات لیگ برتر کمتر فرصت بازی کردن پیدا کرده بودند مورد استفاده قرار بگیرند. این اقدام هم برای آینده تیم پارس جنوبی و هم تیم ملی کشورمان بسیار مفید بود. شکر خدا می توان گفت به ٩٠ درصد خواسته هایمان رسیدیم. جوانان ما نشان دادند که واقعاً سطحشان بالا رفته.و با انجام بازی های درخشان ما را به آینده امیدوار کردند.
وی اضافه کرد: از جمله این جوانان می توان از محمد معصومی،علی میرشکاری،آرش کرمی،حمید میهن دوست،محمدجواد خسروی نام برد که همه آینده ساز فوتبال ساحلی پارس جنوبی و تیم ملی هستند!

مسیگر در مورد ترکیب و اعضای شرکت کننده در این مسابقات گفت: هرچند از مجتبی نجفی به علت مصدومیت و علی اسکافی بعلت محدودیت نتوانستیم بهره ببریم، ولی جوانان تیم خیلی ما را به آینده امیدوار کردند.
ما در این مسابقات نتوانستیم از محمد احمدزاده استفاده کنیم،ایشان بهترین بازیکن جهان هستند. و قطعاً در صورت حضور خیلی به ما کمک می کردند. همچنین امیرحسین اکبری،فرید بلوک باشی و حمید بهزادپور از بازیکنای ملی پوش ما بودن که در این مسابقات درخشیدند و با تجربه شان به جوانان انگیزه می دادند.
مسیگر خاطر نشان کرد که آقای علی نادری که واقعاً با دستورات تاکتیکیشون باعث شد که ما به همچین مقامی دست پیدا کنیم!

مسلم مسیگر افزود. دستورات تاکتیکی آقای علی نادری در رسیدن ما به این عنوان بسیار موثر بود و همچنین جا دارد اینجا از زحمات جناب آقای اکبر فرید،سرپرست لایق تیم تشکر کنم که واقعاً به ما کمک زیادی می کنند!
بازیکن تیم فوتبال ساحلی پارس جنوبی و تیم ملی کشورمان در مورد علت موفقیت های فوتبال ساحلی پارس جنوبی گفت: به نظرم مهمترین مسأله که باعث شده فوتبال ساحلی پارس جنوبی چنین موقعیتی رو کسب کند، زیر ساخت های پارش جنوبی است که از جمله آنها زمین فوتبال ساحلی در پارک گردشگری امام علی می باشد. که همین امر خیلی به ما کمک میکند و باعث بازیکن سازی شده،جا دارد از جناب آقای رضاییان به خاطره احداث چنین زمینی تشکر کنم، واقعاً دعای خیره بسیاری از بازیکنان تیم برای ساخت همچین زمینی پشت آقای رضاییان می باشد!

وی در پایان گفت و گو از هواداران پرشور پارس جنوبی تشکر کرد .

نظر خود را برای " مسیگر: خوشحالیم که توانستیم نماینده شایسته ای برای ایران باشیم " ارسال کنید.

برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید.


کلیه حقوق برای این سایت محفوظ بوده و هر گونه کپی برداری از آن پیگرد قانونی دارد.