مطالب تصادفی

پارس جم تنها قدم نخواهد زد

پارس جنوبی جم بیشتر از هر زمانی به حمایت هواداران خود نیاز دارد

بدون دیدگاه

با هم به اوج برمی‌گردیم


به گزارش وب سایت هواداران پارس جنوبی جم، تیم فوتبال پارس جنوبی جم در حالی جمعه به مصاف پیکان خواهد رفت که بیش از هر زمانی به حمایت هواداران پرشور خود نیاز دارد.

پارس که این روزها با بدشانسی های مکرر و اشتباهات داوری امتیازات مهمی را از دست داده همانند یک شیر زخمی به مصاف پیکان خواهد رفت تا با کسب نتیجه مطلوب در این بازی هم توانایی های خود را ثابت کند و هم جایگاهش را در جدول مستحکم تر کند.

شاید تمام ایران معتقد باشند که پارس جنوبی جم در نیم فصل دوم شرایطی کاملا متفاوت با نیم فصل اول خواهد داشت ولی بازی های این تیم گویای واقعیت روشن دیگری است. پارس نه بد بازی میکند و نه کم موقعیت گل زنی دارد. این روزها پارس جنوبی جم بیش از هرچیزی از شانس و روحیه محروم است. روحیه ای که اگر بازنگردد ممکن است شرایط را بدتر کند و این تیم از جمع بالانشینان جدا شود. به همین خاطر گفته می شود که امروز پارس، بیش از هر زمان دیگری نیاز به حمایت هوادارانش دارد.

هواداران جمی با اینکه نیم فصل از حضورشان در لیگ برتر نمی‌گذرد ولی مانند تیم محبوبشان گرد و خاکی به پا کرده اند و به عنوان پرشورهای جنوب از آنها یاد می‌شود. پرشورهای جنوب در نیم فصل اول یکی از مهم ترین علل نتیجه گیری پارس جم بوده اند و مربیان تیم های میهمان هر بار اذعان کرده اند که جو ورزشگاه تختی جم و یا همان لانه زنبورها برای تیم های میهمان وحشتناک است.

اکنون نیز زمان آن رسیده که همانطور که در کنار بردهای متوالی کنار تیم بوده‌ایم در این شرایط حساس نیز دست از حمایت برنداریم. پس بار دیگر متحد می‌شویم تا با همراهی تیم محبوب پارس جنوبی جم مقابل پیکان در پایتخت، زمینه ساز اوج گیری مجدد ارتش زرد جنوب باشیم.

یک بار دیگر ثابت میکنیم برای هواداران پارس جم، مسافت بی معناست و پارس هرجای ایران طرفدارانش را همراه خود می‌بیند.

 

ثبت نام اعزام به تهران برای حمایت از پارس جنوبی جم

 

 

نظر خود را برای " پارس جنوبی جم بیشتر از هر زمانی به حمایت هواداران خود نیاز دارد " ارسال کنید.

برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید.


کلیه حقوق برای این سایت محفوظ بوده و هر گونه کپی برداری از آن پیگرد قانونی دارد.