مطالب تصادفی

مطمئن باشید تیم به روند خوب گذشته بازمی‌گردد.

پورامینی: اتفاق خاصی رخ نداده و همچنان در جمع ۳ تیم برتر لیگ حضور داریم

بدون دیدگاه

هافبک تیم فوتبال پارس جنوبی جم گفت که این تیم هنوز در جمع سه تیم برتر لیگ حضور دارد و نتایج نه‌چندان مطلوب جمی‌ها اتفاق خاصی را رقم نزده است.


به گزارش وبسایت هواداران پارس جنوبی جم به نقل از تسنیم ، حسین پورامینی در مورد دیدار پارس جنوبی مقابل پیکان که به نتیجه تساوی یک – یک انجامید گفت: در این مسابقه بسیار عالی کار کردیم و دو سه موقعیت خوب هم ایجاد کردیم که نتوانستیم از آنها استفاده کنیم. پیکان هم میزبان بود و نمی‌خواست در این بازی شکست بخورد. طبیعی بود که این تیم در نیمه دوم فشار بیاورد و ما هم کمی عقب‌نشینی کردیم.

وی با گلایه از عملکرد حمید حاج‌ملک، داور مسابقه پیکان – پارس جنوبی اظهار داشت: متأسفانه پیش از به ثمر رسیدن گل پیکان، داور خطای تیم حریف را اعلام نکرد. من نمی‌گویم که این اشتباه عمداً رخ داده است، اما بازیکن پیکان پشت محوطه جریمه روی بازیکن ما مرتکب خطا شد.

هافبک تیم پارس جنوبی در مورد روند نه چندان مطلوب این تیم در هفته‌های اخیر لیگ برتر فوتبال تصریح کرد: در هفته‌های ابتدایی نیم‌فصل اول همه می‌گفتند پیروزی‌های ما اتفاقی است. حدود ۱۲ هفته در صدر جدول حضور داشتیم. الان هم اتفاق خاصی نیفتاده و در جمع سه تیم برتر لیگ حضور داریم. تیمی که تازه به لیگ برتر صعود کرده، قرار نیست قهرمان شود و توقعات نباید از ما بالا باشد.

پورامینی با بیان اینکه پارس جنوبی تلاش می‌کند در سال اول حضور در لیگ برتر به جایگاه خوبی برسد، خاطرنشان کرد: با شناختی که از تارتار و بازیکنان تیم دارم، مطمئن باشید تیم به روند خوب گذشته بازمی‌گردد.

نظر خود را برای " پورامینی: اتفاق خاصی رخ نداده و همچنان در جمع ۳ تیم برتر لیگ حضور داریم " ارسال کنید.

برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید.


کلیه حقوق برای این سایت محفوظ بوده و هر گونه کپی برداری از آن پیگرد قانونی دارد.