مطالب تصادفی

فوتبال واقعی مثل بازی کامپیوتری است!

تاییدی : افت نکردیم، دچار نوسان شدیم ( اختصاصی )

بدون دیدگاه

بازیکن تیم پارس جنوبی گفت: تیم ما افت نکرده است بلکه دچار نوسان شدیم، این هم به خاطر انگیزه ای است که رقبا در برابر تیم ما پیدا کردند.


به گزارش وبسایت هواداران پارس جنوبی جم ؛ احسان تاییدی در مورد بازی فردای تیمش با سپاهان اظهار داشت: سپاهان تیم ریشه دار و خطرناکی است. از طرفی تیم ما چند هفته‌ای است نتایج خوبی نگرفته است، از این رو نتیجه این بازی برایمان مهم است. سپاهانی که قرار است با ما بازی کند تیمی متفاوت از نیم فصل اول است. از طرفی رقبا روی تیم ما حساب ویژه باز کردنده‌اند و دید تیم‌ها نسبت به ما تغییر کرده است. طبیعتا این دیدگاه بازی‌های پارس جنوبی را نسبت به نیم فصل اول سخت‌تر می‌کند..

وی ادامه داد: امتیاز این بازی برای ما مهم است. چند هفته بدشانسی، اجازه نداد نتایج لازم را کسب کنیم. امتیازاتی که از دست دادیم باعث شد به فکر سه امتیاز قطعی این بازی خانگی باشیم. به هر حال نوسان در فوتبال طبیعی است و تیم ما هم گرفتار همین نوسان شده است.

تاییدی با اشاره به افت تیمش نسبت به نیم فصل اول گفت: انگیزه تیم‌ها برابر ما بالا است همین موضوع هم کار ما را در نیم فصل دوم سخت‌تر کرده است. فوتبال مثل بازی کامپیوتری است و هر چه سطح بازی ما بالاتر می‌رود کار سخت‌تر می‌شود.

وی ادامه داد: تیم ما آنقدر تحت تاثیر قرار نگرفته است که سیر نزولی به خود بگیریم. خیلی‌ها تصور می‌کنند تیم ما با افت رو به رو می‌شود اما اینطور نیست و می‌توانیم خود را از این شرایط خارج کنیم. چرا که در نیم فصل اول امتیازات خوبی گرفتیم و در شرایط بحرانی یا سختی نیستیم که بخواهیم در بازی‌ها استرس داشته باشیم.

تائیدی در پاسخ به این سوال که آیا به خاطر نتایج خوب نیم فصل اول و امتیازاتی که کسب کردند، موجی از بی انگیزگی در تیمشان بوجود آمده است گفت: ما نا امید و بی تفاوت نیستیم ولی واقعیت فوتبال این است که با نوسان رو به رو شدیم. ما تیم اسم و رسم‌دار و ریشه‌ای نیستیم که این نوسان ما را دچار استرس کند یا تحت فشار قرار بگریم. برعکس تیم ما خیلی با انگیزه است و بازیکنان به این خود باوری رسیدند که حتی می‌توانیم سهمیه آسیا کسب کنیم.

این مهاجم با اشاره به عدم پرداخت قسط نیم فصل گفت: مشکل مالی نداریم و پاداش‌ها را پرداخت کردند. تنها مبلغ نیم فصل باقی مانده است که قرار است آن را هم به زودی پرداخت کنند. هنوز برای پرداخت این پول فرصت دارند و بدقولی نکردند. به نظر می‌رسد هنوز موعد پرداخت فرا نرسیده است و مطمئن هستم مشکل مالی در تیم ما وجود ندارد.

وی در خصوص جدایی برخی بازیکنان تیم پارس جنوبی گفت: تغییرات به سرمربی مربوط است و به من مربوط نمی‌شود. بدون شک برنامه‌ای دارد که مجوز خروج می‌دهد و بازیکن دیگری جذب می‌کند.

تاییدی در خصوص به عدم گلزنی‌اش گفت: می‌دانم که خیلی‌ها منتظر گل زدن من هستند. از این بابت فشاری را تحمل می‌کنم که ممکن است هر مهاجمی در شرایط من متحمل شود. همه از مهاجم توقع گل‌زنی دارند و این طبیعی است.

نظر خود را برای " تاییدی : افت نکردیم، دچار نوسان شدیم ( اختصاصی ) " ارسال کنید.

برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید.


کلیه حقوق برای این سایت محفوظ بوده و هر گونه کپی برداری از آن پیگرد قانونی دارد.