مطالب تصادفی

دنبال قهرمانی و کسب سهمیه نیستیم .

مدیرعامل پارس جنوبی جم : ۲ بازیکن دیگر جذب خواهیم کرد

بدون دیدگاه

پارس جنوبی که نیم فصل اول را رویایی پشت سر گذاشته بود حالا در مرحله سخت مسابقات قرار گرفته و برای حفظ موقعیتش در لیگ هفدهم باید روند موفقیت آمیز گذشته را ادامه دهد.


به گزارش وبسایت هواداران پارس جنوبی جم به نقل از ورزش سه؛ پارس جنوبی در نیم فصل دوم رقابت های لیگ برتر، دو مساوی و یک باخت به دست آورده است. این تیم برای اینکه جایگاه امروزش که یکی از مدعیان کسب سهمیه لیگ قهرمانان آسیا است را از دست ندهد باید در بازی های آینده نتایج به مراتب بهتری بگیرد.

بهرام رضاییان مدیرعامل باشگاه پارس جنوبی در رابطه با شرایط تیمش گفت:«  شرایط پارس جنوبی مثل نیم فصل اول خوب است.»

او در رابطه با عملکرد این تیم در نقل و انتقالات گفت:« بازیکنان ما آنقدر در نیم فصل اول عملکرد خوبی داشتند که پیشنهادات زیادی در نیم فصل داشتند؛ اما ما سعی کردیم تیممان را برای نیم فصل دوم حفظ کنیم. همچنین ما به احتمال فراوان یکی دو بازیکن دیگر را در این مدت به خدمت می گیریم. »

مدیر عامل پارس جنوبی با اشاره به نتایج ضعیف این تیم در نیم فصل دوم گفت:« همه تیم ها در نیم فصل دوم امتیاز از دست می دهند و امتیاز گرفتن در دور برگشت برای همه سخت است. پرسپولیس هم در نیم فصل دوم نتوانسته مانند نیم فصل اول امتیاز بگیرد. با این حال مطمئن هستم ما در دور برگشت هم روند خوبمان را ادامه خواهیم داد.»

رضاییان در انتها گفت:« در ابتدا می خواهیم فصل را بدون استرس سقوط به پایان برسانیم. ما در حال حاضر دنبال قهرمانی و کسب سهمیه نیستیم و تنها می خواهیم فوتبال خوبی را بازی کنیم.»

نظر خود را برای " مدیرعامل پارس جنوبی جم : ۲ بازیکن دیگر جذب خواهیم کرد " ارسال کنید.

برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید.


کلیه حقوق برای این سایت محفوظ بوده و هر گونه کپی برداری از آن پیگرد قانونی دارد.