مطالب تصادفی

تارتار صلاح بداند برابر صنعت نفت بازی می‌کنم

سینگ: جایگاه پارس جنوبی شایستگی ما را مشخص می‌کند

بدون دیدگاه

بازیکن تیم پارس جنوبی گفت: تیم ما هنوز هم همان تیم توانای ابتدای فصل است و جایگاه این تیم نشانه شایستگی ما است


به گزارش وبسایت هواداران پارس جنوبی جم به نقل از میزان ، مصدومیت امید سینگ برطرف شد و او بعد از هفته‌ها می‌تواند به ترکیب تیم پارس جنوبی برگردد.

سینگ در گفت‌وگو با خبرنگار گروه ورزشی میزان  اظهاراتی را مطرح کرد که می‌خوانید:

*می‌توانی در بازی صنعت نفت بازی کنی؟

خدا را شکر مصدومیتم برطرف شده و در آرامش تمرینات را پشت سر می‌گذارم. در بازی با صنعت نفت شاید بازی کنم چون تازه بهبود یافتم. شاید بتوانم در صورت صلاحدید کادر فنی در این بازی به میدان بروم.

*تیم‌تان در چه شرایطی است؟

اوضاع تیم خوب است و بچه‌ها با آرامش کار خود را دنبال می‌کنند. امیدوارم در آبادان بهترین نتیجه را بگیریم و به امتیاز مورد نظر دست پیدا کنیم.

*غیبتت تاثیر منفی در عملکرد پارس جنوبی داشت و شاید تارتار برای استفاده تو در ترکیب عجله داشته باشد.

من بازیکن تاثیر گذار بودم، ولی این تاثیر گذاری کنار همه بازیکنان به وجود آمد. بدون شک من به شکل انفرادی نمی‌توانستم به تیمم کمک کنم. درست است که تیم در مقطعی نتایج خوبی نگرفت، ولی این تنها تیم ما نیست که با کمی افت رو به رو شد. این هفته‌ها بسیاری از تیم‌ها نتوانستند همچون نیم فصل اول باشند و امتیازات زیادی را از دست دادند. در نیم فصل دوم بازی‌ها سخت می‌شود و به همین دلیل برخی تیم‌ها در نتایج خود با افت رو به رو شدند. ان‌شاءالله که برگشتنم من به نفع تیم باشد و بتوانم با برگشتم به تیم کمک کنم و نتایج بهتر شود.

*بازی با صنعت نفت را چطور می‌بینی؟

بازی با صنعت نفت سنگین است. هوادارانی دارند که با وجود پر انرژی و خونگرم بودن برای تیم مهمان دردسرساز هستند. به هر حال بازی در آبادان سخت است، این تیم مربی و بازیکنان خوبی دارد و بازی سنگینی برای ما خواهد بود. ولی ان‌شاءالله ما در همه بازی‌ها برای برد به میدان می‌رویم. این بازی هم مثل بقیه بازی‌ها است و ما برای شکست حریف به میدان می‌رویم. جایگاه تیم ما شایستگی ما را مشخص می‌کند.

*می‌توانید تیم را به شرایط نیم فصل اول برگردانید؟

تیم ما فوق‌العاده خوب است. ما در یکی دو بازی که باخیتیم و یا مساوی کردیم، بدشانس بودیم. می‌توانید فیلم بازی‌های ما را ببینید. ما در بازی با گسترش فولاد صددرصد بازی را در اختیار داشتیم. در بازی با سپاهان هم همینطور. روند بازی مشخص می‌کند که تیم ما چه شرایطی دارد. ما به ناعدالتی‌های فوتبال باختیم. تیم ما هم تیم نیم فصل اول است و توانایی‌های خاص خود را دارد. شک نکنید تا پایان فصل در جایگاه دوم و سویم می‌ماند. درست است که بازیکنانی را از دست دادیم، ولی نفراتی را هم جذب کردیم و شاید چند بازیکن دیگر هم اضافه شوند.

حرف پایانی؟

از دکتر‌ها و پزشکانی که به من در روند بهبودی کمک کردند تشکر می‌کنم و جا دارد از هواداران هم در این مدت به خاطر حمایت‌هایشان قدردانی کنم.

نظر خود را برای " سینگ: جایگاه پارس جنوبی شایستگی ما را مشخص می‌کند " ارسال کنید.

برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید.


کلیه حقوق برای این سایت محفوظ بوده و هر گونه کپی برداری از آن پیگرد قانونی دارد.