مطالب تصادفی

در قرارداد نوری هیچ عمل غیر اخلاقی انجام ندادیم

خطیب : طیبی را نمی‌خواهیم و دنبال شکایت‌مان از او هستیم

بدون دیدگاه

سرپرست پارس جنوبی گفت: قبلا هم به طیبی گفتیم در پست او نیاز به بازیکن نداریم.


به گزارش وبسایت هواداران پارس جنوبی جم ، عبدالرحیم خطیب، در مورد حضور محمد نوری در تیم پارس جنوبی جم اظهار داشت: ما نوری را کاملا قانونی جذب کردیم. کار ما به هیچ وجه غیر اخلاقی نبود. او طبق قراردادش یک طرفه فسخ کرد و بعد از این که این فسخ از سوی فدراسیون تایید شد، ما وی را به خدمت گرفتیم.

وی ادامه داد: این بازیکن به جز ما از چند باشگاه دیگر پیشنهاد داشته است، ولی تیم ما را انتخاب کرد. ما عادت نداریم دنبال بازیکن دیگر تیم‌ها باشیم. البته ما به وی پیشنهاد داده بودیم، ولی زمانی با او قرارداد بستیم که از تراکتور جدا شده بود.

سرپرست تیم پارس جنوبی به تمایل محمد طیبی برای بازی در ایران و تیم پارس جنوبی اشاره کرد و گفت: ما قبلا هم به طیبی گفتیم در پست او نیاز به بازیکن نداریم. از وی شکایت کردیم و هنوز هم منتظر پاسخ فدراسیون فوتبال از وی هستیم.

وی در مورد قهر نانگ از تمرینات پارس جنوبی هم گفت: نانگ بازیکن ما است و باید به تمرینات برگردد. او بدون اجازه تمرینات را ترک کرده است. از نظر من وی پسشنهادی دارد که او را وسوسه کرده است.

خطب ادامه داد: نانگ در جلسه‌ای که با مدیریت باشگاه داشت قرار گذاشت که برگردد، ولی این اتفاق رخ نداد و او همچنان از شرکت در تمرینات ممانعت می‌کند. ما هم از وی شکایت کردیم و در حال بررسی است. ما از حق خود دفاع می‌کنیم.

 وی در مورد بندی در قرارداد نانگ که به او اجازه جدایی می‌دهد گفت: من که چنین بندی را ندیدیم. اگر در مورد مسائل مالی باشد که باید بگویم، او مانند سایرین ۳۰ درصد دریافت کرده است و هر وقت هم پول لازم داشت به او پرداخت کردیم. من فکر می‌کنم باشگاه‌های دیگر او را وسوسه کردند. او نمی‌تواند در این مورد اعتراضی کند.

خطیب در پایان گفت: تیم روحیه خوبی دارد و برای بازی با استقلال خوزستان آماده می‌شویم.

نظر خود را برای " خطیب : طیبی را نمی‌خواهیم و دنبال شکایت‌مان از او هستیم " ارسال کنید.

برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید.


کلیه حقوق برای این سایت محفوظ بوده و هر گونه کپی برداری از آن پیگرد قانونی دارد.