مطالب تصادفی

سلیمی: در تیم تارتار برای ماندن باید جنگید

بدون دیدگاه

بالاخره بعد از مدت ها نیمکت نشینی جایگاه ابتدای فصل خودش را دوباره به دست آورد و در این یکی، دو بازی اخیر یکی از مهره های کلیدی تیم مهدی تارتار در قلب خط دفاعی بوده است.


به گزارش وب سایت هواداران پارس جنوبی جم و به نقل از سایت روزنامه گل ایمان سلیمی که از بازی با صنعت نفت و شرایط سخت تقابل با این تیم می گوید گلایه ای از هواداران زردپوشان آبدانی دارد که آنها را ضدفوتبال قلمداد کرده بودند و از این مساله و این رفتار آنها متعجب است.

 

بازی برده را مقابل نفت آبادان با تساوی تمام کردید؟
بازی در آبادان آن هم مقابل هواداران این تیم همیشه سخت است و با حمایتی که از تیم شان می کنند کار برای هیچ تیمی آسان نیست. ما در این بازی با برنامه ریزی خوبی به میدان رفتیم و با آنالیز مناسبی هم که از حریف داشتیم به گل رسیدیم. در نیمه دوم حریف فشار آورد و روی یک توپ ساده که به خاطر عدم تمرکزمان بود حریف به گل رسید و بازی را به تساوی کشاندند.

 

و بازهم نیم فصل دوم را بدون برد همچنان ادامه می دهید؟
نیم فصل دوم را هم مثل نیمه اول لیگ با انگیزه شروع کرده ایم و در این بازی هم برای سه امتیاز به میدان رفتیم. در این مسابقات حتی بازی ای که مقابل گسترش باختیم تمام توپ و میدان در اختیار ما بوده و به نظرم فقط و فقط بدشانسی باعث شده برنده از زمین بیرون نرویم. با این حال تلاش می کنیم این زحمات مان در ادامه منجر به برد شود و ان شاء ا… این اتفاق از بازی با استقلال خوزستان شروع شود.

 

آبادانی ها هم که خیلی علیه پارس جنوبی و تارتار شعار دادند و می گفتند ضدفوتبال بازی کردید؟
بله خیلی شعار دادند اما اصلا اینطور نبود. بازی یک بازی فیزیکی بود که داور کارت زرد زیادی داد و حتی بازیکن تعویضی آنها نیامده اخراج شد. همیشه کادرفنی و آقامهدی اصرار دارد که زمین نیفتید و حتی در طول بازی این اتفاق می افتد با فریاد می گوید بلند شوید. واقعا نفهمیدم چرا علیه ما شعار می دادند و این رفتار آنها برای مان جالب بود.

 

با این روند نتیجه گیری پارس جنوبی و فاصله ای که با صدر پیدا کردید هنوز هم به قهرمانی و کسب سهمیه امیدوارید؟
دیدگاه ما از ابتدای فصل قهرمانی نبود اما برای رسیدن به موفقیت هر روز بیشتر از روز قبل تلاش می کنیم تا پارس جنوبی به حقش برسد. چایگاه سوم هم در حال حاضر جایگاه بدی برای پارس جنوبی نیست. به توانایی های خودمان ایمان داریم و مطمئن هستم با تلاش به روند خوب مان همچنان ادامه خواهیم داد.

 

و اینکه خودت هم بعد از هفته ها نیمکت نشینی دوباره کار را دست گرفتی و به ترکیب اصلی راه پیدا کردی. فکر می کنی بتوانی این جایگاه را حفظ کنی؟
خدا را شکر تمرینات خوبی که داشتم جواب داد و توانستم نظر کادرفنی را جلب کنم. در این هفته هم توانستم آنچه که کادرفنی مدنظر داشت را در زمین پیاده کنم و جا دارد از هم تیمی های خودم که مرا همراهی کردند تا عملکرد خوبی داشته باشم، تشکر کنم. با این حال تمام سختی کار از حالا شروع شده تا بتوانم این جایگاه را حفظ کنم و این مساله مهم است چون در تیم مهدی تارتار برای ماندن باید جنگید.

نظر خود را برای " سلیمی: در تیم تارتار برای ماندن باید جنگید " ارسال کنید.

برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید.


کلیه حقوق برای این سایت محفوظ بوده و هر گونه کپی برداری از آن پیگرد قانونی دارد.