مطالب تصادفی

ناجی سقوط کننده ها می تواند سهمیه بگیرد؟

چشم پارسی ها به عملیات نجات تارتار

۱ دیدگاه

پارس جنوبی آنقدر در نیم فصل اول نتایج خوبی گرفت که ۵ بازی دور برگشت این تیم که با ۴ تساوی و ۱ باخت همراه بود نتوانسته این تیم را از بالای جدول دور کند.


به گزارش وبسایت هواداران پارس جنوبی جم به نقل از ورزش ۳ ؛ مهدی تارتار وقتی فصل گذشته هدایت تیم تازه مطرح شده پارس جنوبی را به عهده گرفت کمتر کسی فکر می کرد در میان آن همه تیم مدعی با سابقه حضور در لیگ برتر این پارس جنوبی باشد که به عنوان قهرمان مسابقات به لیگ برتر راه یابد. تارتار اما به این مهم دست پیدا کرد و از آن جالب تر در نیم فصل اول لیگ برتر با نتایج خیره کننده اش یکی از دو تیم اول بالای جدول بود. پارس البته در ۵ بازی دوربرگشت چهار مساوی و یک باخت به دست آورده که البته این اتفاق در نبود برخی از مهره های اصلی این تیم و در رقابت های دشوار نیم فصل دوم رقم خورده است.

تارتار ناجی سقوط کننده ها
سرمربی جوان و ۴۶ ساله تیم پارس جنوبی با مجموعه یک دست و جوان لیگ برتر را بهتر از بسیاری از مدعیان که ستاره های بزرگ و گرانقیمتی را در اختیار داشتند آغاز کرد و هنوز هم جایگاهی خوب در جدول دارد. تارتار اما کار مهم را آنجایی انجام داد که پارس جنوبی را به لیگ برتر آورده و حالا می تواند در اولین سال حضورش سهمیه لیگ قهرمانان را هم بگیرد.

نگاهی تاریخی
تارتار در لیگ دهم و از هفته هشتم جانشین رسول کربکندی شد. کربکندی هشت هفته هدایت را آهن را به عهده داشت و سه باخت، یک مساوی و یک برد به دست آورد و از همین هفته تارتار روی نیمکت این تیم نشست. راه آهن با این نتایج در آستانه سقوط بود اما تارتار با ۷ برد، ۱۰ مساوی و ۹ باخت توانست راه آهن را با ۳۵ امتیاز در لیگ برتر نگه دارد.

او در داماش و در لیگ دوازدهم  بعد از هفته هجدهم و از بازی با صنعت نفت هدایت این تیم را به عهده گرفت. تیمی که با قاسمپور در نیم فصل اول تیم را تا رتبه هفتم آورده بود از نیم فصل دوم جای خودش را به تارتار داد و او در رده هفتم جدول رده بندی لیگ را پایان برد.  تارتار در ادامه از هفته هفدهم لیگ سیزدهم هدایت تیم صبای قم را به عهده گرفت و در این سال توانست صبا را تا رتبه نهم جدول بالا بیاورد. در لیگ چهاردهم او ۱۱ هفته مربی راه آهن بود و با این تیم ۵ مساوی ۳ باخت و ۳ برد به دست آورد و بعد از آن جای خودش را به توپالیدیس داد. او در ادامه لیگ چهاردهم و از هفته هفدهم هدایت تیم صبای قم را به عهده گرفت. او در این سال توانست صبا را تا رتبه نهم جدول بالا بیاورد.

نظر خود را برای " چشم پارسی ها به عملیات نجات تارتار " ارسال کنید.

برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید.


کلیه حقوق برای این سایت محفوظ بوده و هر گونه کپی برداری از آن پیگرد قانونی دارد.