مطالب تصادفی

تابش : درست نیست با مربی که با تیمی قرارداد دارد وارد مذاکره شویم

واکنش باشگاه سپاهان به مذاکره با تارتار

بدون دیدگاه

سرپرست باشگاه تیم فوتبال سپاهان به خبر منتشر شده بابت مبلغ پیشنهادی الکساندر نوری به این باشگاه و شایعه مذاکره با سرمربی پارس جنوبی واکنش نشان داد


به گزارش وبسایت هواداران پارس جنوبی جم به نقل از فارس نیوز ؛ شنیده شده بود الکساندر نوری یکی از گزینه های مربیگری تیم فوتبال سپاهان به مسئولان این تیم پیشنهاد ۹۰۰ هزار یورویی داده است تا هدایت تیم فوتبال سپاهان را برعهده بگیرد.

مسعود تابش سرپرست باشگاه سپاهان در گفت و گو با فارس ضمن تکذیب این خبر گفت:هنوز هیچ مربی به ما مبلغی پیشنهاد نداده است و ما در حال حاضر مذاکراتمان را با مربیان خارجی ادامه می دهیم و عجله ای برای قرارداد نداریم.

وی ادامه داد:فکر می کنم این مبلغ را الکساندر به تراکتورسازی پیشنهاد داد و نمی دانم باز این خبر از کجا منتشر شده است.ما هنوز با مربیان ایرانی هیچ صحبتی نکرده ایم وبعد از اینکه با مربیان خارجی به نتیجه نرسیدیم مطمئنا با مربیان داخلی وارد مذاکره می شویم.

تابش در پایان در خصوص اینکه آیا با تاتار سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی  مذاکره کرده اید یا خیر گفت:آقای تار تار در حال حاضر با پارس جنوبی جم قرارداد دارد و این درست نیست با مربی که با تیمی قرارداد دارد وارد مذاکره شویم، ما هیچ مذاکره ای با تارتار سرمربی پارس جنوبی جم برای هدایت تیم سپاهان نداشتیم.

نظر خود را برای " واکنش باشگاه سپاهان به مذاکره با تارتار " ارسال کنید.

برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید.


کلیه حقوق برای این سایت محفوظ بوده و هر گونه کپی برداری از آن پیگرد قانونی دارد.