مطالب تصادفی

ده نفره نبودیم برمی‌گشتیم

علی دشتی : اخراج به ناحق کمر تیم ما را شکست

بدون دیدگاه

پارس جنوبی در روزی که برای کسب امتیاز به تهران آمده بود با شکست سنگینی از سوی استقلال بدرقه شد.


به گزارش وبسایت هواداران پارس جنوبی جم به نقل از ورزش ۳ ؛ تیم پارس جنوبی که در بازی رفت استقلال را برده بود در آزادی با ۴ گل مغلوب این تیم شد. علی دشتی که یکی از بهترین مهره های تیمش در این فصل از رقابت ها بوده درباره این بازی گفت:« بازی خوبی که نبود. ما تا آمدیم به خودمان بیاییم پنالتی گرفتند و بعد هم ده نفره شدیم. درواقع بعد از اخراج کمر تیم ما شکست.»

او درباره داوری بازی گفت:« اینکه بگوییم داور مقصر بوده فایده ای ندارد. اما وقتی داور کارت قرمز را به بازیکن ما داد دیگر کاملا بازی را باختیم. یک بر صفر عقب بودیم و ده نفره هم شده بودیم آن هم در آزادی مقابل استقلال و هوادارانش کار سختی بود که بخواهیم به بازی برگردیم.»

وینگر پارس جنوبی اضافه کرد:« امیدوارم این باخت موجب شود بازی بعدی را ببریم. ما سال گذشته هم در لیگ یک یه بازی را پشت سرهم باختیم؛ اما بعد از آن دیگر نباختیم و توانستیم قهرمان لیگ یک شویم و به لیگ برتر بیاییم.»

دشتی همچنین گفت:« روز پنجشنبه واقعا نمی شد کاری کرد. هیچی دست خودمان نبود، اخراج ضربه سختی به تیم ما بود و اگر به جای استقلال یک تیم معمولی بود شاید می توانستیم کار را در بیاوریم.»

او درباره تفاوت استقلال دور رفت و برگشت هم گفت:« استقلال تیمش هماهنگ تر از قبل شده و حاشیه ای ندارد و نتایج خوبی گرفتند؛ اما ما در این بازی بد بودیم و اگر می توانستیم بازی خودمان را انجام بدهیم نتیجه‌ی بهتری می گرفتیم.»

دشتی در این رابطه که چرا پنالتی را او نزد گفت:« من اگر بودم پنالتی را بیرون می زدم. ما بازی را کاملا از دست داده بودیم ، نیمه اول ما را ده نفره کردند و وقتی داور اینجوری قضاوت می کند ما هم باید به نوعی اعتراضمان را نشان بدهیم. ما اگر ده نفره نمی شدیم، می توانستیم برگردیم.»

دشتی در انتها گفت:« از هواداران می خواهم مثل نیم فصل اول پشت تیم باشند. آقای تارتار خیلی برای این تیم زحمت کشیده، اگر تیم ما الان آخر جدول بود و با دو برد در لیگ می ماند آن وقت می گفتند او بهترین مربی جهان است. من از هواداران می خواهم که نگذارند برخی تیم ما را وارد حاشیه کنند و پشت تیم و مربی باشند تا پارس جنوبی دوباره جان بگیرد.»

نظر خود را برای " علی دشتی : اخراج به ناحق کمر تیم ما را شکست " ارسال کنید.

برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید.


کلیه حقوق برای این سایت محفوظ بوده و هر گونه کپی برداری از آن پیگرد قانونی دارد.