مطالب تصادفی

خیلی‌ها از جوانگرایی می‌ترسیدند

احمدزاده : غیبت بازیکنان بزرگ تیم ملی فوتبال ساحلی احساس نمی‌شود

بدون دیدگاه

کاپیتان تیم ملی فوتبال ساحلی می‌گوید که بازیکنان جوان در مسابقات پرشین کاپ به حدی خوب بودند که غیبت بازیکنان بزرگ این تیم احساس نشد.


به گزارش وبسایت هواداران پارس جنوبی جم به نقل از تسنیم ؛ محمد احمدزاده درباره شرایط تیم ملی فوتبال ساحلی کشورمان در مسابقات پرشین کاپ، اظهار داشت: شرایط که الان خیلی خوب است. بعد از ۱۲ سال در این تورنمنت شاهد این هستیم که جوانگرایی شده و ۵ نفر از بازیکنان‌مان ۲۰ تا ۲۳ ساله هستند. این کاری بود که خیلی‌ها می‌ترسیدند یا نتوانستند انجام بدهند. آقای اوکتاویو به‌خاطر مشکلاتی که داشت، نتوانست در این مسابقات حضور داشته باشد، اما آقای هاشم‌پور سال‌ها کاپیتان تیم بود و بعد از آن مربی تیم ملی شد، تجربه لازم را برای هدایت تیم ملی دارد.

وی افزود: از لحاظ روحی، روانی، جسمانی، بدنی و … شرایط‌ خوبی داریم. با جوانانی که تحویل فوتبال ساحلی می‌دهیم، بتوانیم در این مسابقات قهرمان شویم و ثابت کنیم علاوه بر اینکه بازیکنان باتجربه برای‌مان خیلی کارایی دارند، جوانان‌مان هم به سطحی رسیدند که می‌توانند کمک کنند و بازی‌های خوبی را به نمایش بگذارند. بازی دیروزمان مقابل اوکراین را همه دیدند که بچه‌ها خیلی خوب بازی کردند؛ چه بازیکنان قدیمی و باتجربه و چه بازیکنان جوان که خیلی‌های‌شان برای اولین بار برای تیم ملی به میدان رفتند. سعی می‌کنیم این روند را ادامه بدهیم و به هدف‌مان که درخشش در سطح دنیاست، دست پیدا کنیم.

کاپیتان تیم فوتبال ساحلی به تمجید از تیم‌های حاضر در مسابقات پرشین کاپ پرداخت و یادآور شد: آذربایجان از لحاظ رده‌بندی پایین است، اما اسپانیا و اوکراین از تیم‌های قدرتمند اروپایی هستند. آنها با تیم‌های بزرگی مانند پرتغال بازی کردند و عناوین زیادی دارند. اسپانیا تیم بزرگی است و امسال به‌جای ایتالیا در مسابقات پرشین کاپ شرکت کرده است.

احمدزاده با بیان اینکه جوانانی که در مسابقات پرشین کاپ برای تیم ملی به میدان رفتند در آینده خیلی می‌توانند به تیم ملی کمک کنند، اضافه کرد: چیزی که برای ما و کادر فنی مهم است، این است که ما سال قبل با ۱۰ بازیکن باتجربه تیم ملی توانستیم قهرمان شویم، اما در این دوره با جوانان ۲۰ ساله آمدیم. هدف اول‌مان قهرمانی است و هدف دوم‌مان هم اینکه کادر فنی این جوانان را بسازد تا آنها جا پای بزرگان بگذارند و عناوینی که کسب کردیم را ادامه بدهند.

وی ادامه داد: چند سالی است که روندمان خوب بوده است. این تنها سالی است که بعد از این همه وقت در این سطح به جوانان میدان دادند. همیشه یکی دو جوان کنار تیم بود که چند دقیقه‌ای بازی می‌کردند، اما امسال تنها دوره‌ای است که جوان‌ها به اندازه ما بازی می‌کنند و برای آینده میدان می‌بینند. در این مسابقات بازیکنان بزرگی مانند پیمان حسینی، اکبری و مختاری را نداریم، اما کمبودشان احساس نمی‌شود. این نشان‌دهنده این است که جوانان‌مان خیلی خوب کار می‌کنند. امیدوارم چه ما باشیم و چه نباشیم، جوانان بیشتری بیایند که بتوانند به فوتبال ساحلی ایران کمک کنند.

نظر خود را برای " احمدزاده : غیبت بازیکنان بزرگ تیم ملی فوتبال ساحلی احساس نمی‌شود " ارسال کنید.

برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید.


کلیه حقوق برای این سایت محفوظ بوده و هر گونه کپی برداری از آن پیگرد قانونی دارد.