مطالب تصادفی

گفتگوی اختصاصی وب سایت هواداران با مرد زحمتکش ورزشگاه تختی

بدون دیدگاه

آرزوی قلبیم کسب سهمیه آسیاییست


وب سایت هواداران پارس جنوبی جم، تصویر زیر، تصویر چمن هموار ورزشگاه تختی است که بی شک یکی از با کیفیت ترین زمین های چمن ایران است. زمینی صاف و هموار که کیفیت خود را در سرما و گرما حفظ کرده.

 

 

در جم کسی نیست که نداند این زمین ثمره زحمات شبانه روز چه کسی است…مرد ورزشگاه تختی ۵۱ سال سن دارد و ۲ سال است که با زحمات بی وقفه زمین چمن تختی را در بهترین وضعیت ممکن نگه داشته است. حاج محمد عطایی نیاز به معرفی ندارد او در قلب تک تک هواداران پارس جای دارد.

حاج محمد عطایی در گفتگو با خبرنگار وب سایت هواداران پارس جنوبی جم میگوید که از کارش راضی است و به آن علاقه دارد و در سرمای زمستان و گرمای تابستان با جان و دل کار میکند.حاج عطایی میگوید افتخار میکند که در خدمت مردم شهر و تیم محبوبش است.

مرد تختی در پاسخ به سوال خبرنگار مبنی بر درخواستش از مسئولین دغدغه شخصی مطرح نمیکند و از مسئولین میخواهد پشت تیم باشند. او میگوید هواداران و کادر فنی از من حمایت میکنند و من هم با تمام وجود دوستشان دارم.

حاج محمد در پایان از آرزوی قلبیش که کسب سهمیه آسیایی توسط پارس جوبی جم است میگوید که در صورت محقق شدنش خستگی کل سال را فراموش شده میداند.

آرزوی موفقیت و عمر با عزت برای مرد زحمتکش ورزشگاه تختی، حاج محمد عطایی

وب سایت هواداران پارس جنوبی جم

نظر خود را برای " گفتگوی اختصاصی وب سایت هواداران با مرد زحمتکش ورزشگاه تختی " ارسال کنید.

برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید.


کلیه حقوق برای این سایت محفوظ بوده و هر گونه کپی برداری از آن پیگرد قانونی دارد.