مطالب تصادفی

اسدی : شهرستان جم آمادگی برپایی اردوهای تیم ملی را در رده‌های مختلف سنی دارد

بدون دیدگاه

رئیس هیئت فوتبال جم گفت: جم و مجموعه پارس جنوبی قابلیت برپایی اردوهای رده‌های مختلف تیم ملی را دارند و در صورت تایید فدراسیون فوتبال قطعا میزبان خوبی برای سرمایه‌های فوتبالی کشور است.


به گزارش وبسایت هواداران پارس جنوبی جم به نقل از تسنیم ؛ محمد اسدی عصر امروز   در نشست با دبیرکل سازمان فوتبال و مسئولان شهرستان جم با بیان اینکه برای آماده سازی ورزشگاه تختی جم عزم جدی در استان بوشهر شکل گرفت اظهار داشت: ورزشگاه تختی در لیگ برتر نسبت به زمان لیگ یک ۸۰ درصد تغییر کرده و اکنون یکی از بهترین ورزشگاه‌های کشور  است.

اسدی از آمادگی شهرستان جم برای برگزاری اردوهای تیم ملی در ردههای مختلف سنی خبر داد و افزود: جم و مجموعه پارس جنوبی قابلیت برپایی اردوی ردههای مختلف تیم ملی را دارند و در صورت تایید فدراسیون فوتبال قطعا میزبان خوبی برای سرمایه های فوتبالی کشور است.

وی بیان کرد: در شهرستان جم به صورت مدون و جدی به تیمهای پایه توجه میشود و اکنون چند تیم‌ پایه از جوانان بومی جم و استان بوشهر در لیگ های کشوری حضور دارند و نماینده شایسته ای برای استان بوشهر هستند.

رئیس هیئت فوتبال شهرستان جم گفت: تیمهای فوتبال و فوتسال شهرستان جم در مسابقات استان بوشهر همواره در مقام قهرمانی قرار میگیرند و‌ به عنوان نمایندگان استان در لیگ های کشوری شرکت میکنند.

نظر خود را برای " اسدی : شهرستان جم آمادگی برپایی اردوهای تیم ملی را در رده‌های مختلف سنی دارد " ارسال کنید.

برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید.


کلیه حقوق برای این سایت محفوظ بوده و هر گونه کپی برداری از آن پیگرد قانونی دارد.