مطالب تصادفی

هنوز به کسب سهمیه امید داریم

تارتار: داور دوست داشت بازی مساوی تمام شود

بدون دیدگاه

سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی بر این باور است که تیمش همچنان می‌تواند سهمیه لیگ قهرمانان آسیا را کسب کند


به گزارش وب سایت هواداران پارس جنوبی جم و به نقل از خبرگزاری تسنیم از شهرستان جم، مهدی تارتار پس از تساوی خانگی بدون گل پارس جنوبی مقابل سایپا در نشست خبری اظهار داشت: قبل از شروع صحبتم در خصوص بازی باید تشکری از هواداران با فرهنگ جمی و استان بوشهر بکنم. آنها همیشه نشان داده‌اند که برای همه احترام قائل هستند. تیم میهمان، میزبان، بازیکنان حریف، کادرفنی حریف و حتی داور. آنها همیشه فرهنگ بالای خودشان را نشان داده‌اند و من بی‌جهت از هواداران تیم‌مان تعریف نمی‌کنم و همه کسانی که به اینجا آماده‌اند، اذعان دارند.

وی افزود: در مورد بازی هم باید بگویم که بازی دو نیمه داشت. نیمه اول درگیرانه و سایپا در نیم فصل دوم بهتر شده و ما در نیمه اول تحت فشار قرار گرفتیم، اما در نیمه دوم با پیش‌بینی‌هایی که انجام دادیم و تعویض‌های‌مان، به بازی مسلط‌تر شدیم، اما این تسلط به صورت کامل نبود. با این حال در نیمه دوم بهتر بازی کردیم. سایپا در هفته‌های اخیر خوب بازی کرده و کار ما مقابل این تیم سخت بود، با این حال یک امتیاز نه به درد آنها می‌خورد نه ما.

سرمربی پارس جنوبی در خصوص قضاوت سیدمهدی سیدعلی گفت: خسته شدیم آنقدر در مورد داوری صحبت کردیم. اجازه بدهید دیگران قضاوت کنند و صحنه‌هایی که برنامه‌های ورزشی پخش می‌کنند، همه چیز را نشان می‌دهد. این بازی چند صحنه مشکوک داشت و یکی از بازیکنان‌مان می‌گفت روی او خطا شده، اما من به صحنه نزدیک نبودم که تشخیص بدهم. با این حال داوری طوری بود که دوست داشت بازی مساوی تمام شود و من چنین احساسی داشتم.

تارتار در واکنش به این مسئله که با نتایج اخیر آیا امیدی به کسب سهمیه دارند یا نه، گفت: چرا امید نداشته باشیم. تلاش خودمان را می‌کنیم، اما باید منطقی به قضیه نگاه کنیم. همه چیز را در نظر بگیریم. سال اول‌مان در لیگ است و بازیکنان ما تا به اینجا هم خوب نتیجه گرفته‌اند. بچه‌های ما شجاعانه بازی می‌کنند و امروز دیدم که چقدر فداکاری کردند و همه طور می‌خواستند تیم موفق باشد و همین کافی است. این فداکاری کادرفنی را خوشحال می‌کند و نتیجه دست ما نیست و دست خداست. به هر حال یک روز برنده می‌شوید و یک روز هم نتیجه نمی‌گیرید. ما کار خودمان را می‌کنیم و نتیجه دست خداست.

وی درباره وضعیت پورامینی و تیموری پس از مصدومیت، اظهار داشت: از هفته آینده می‌توانیم آنها را در اختیار داشته باشیم، اما از نظر بدنی افت کرده‌اند. وقتی بازیکنی چند هفته بازی نکند از نظر بدنی افت می‌کند و عقب می‌ماند. ما هم فقط این مشکل را داریم و مشکل خاصی نیست و حل شدن این مشکل هم زمان‌بر است.

تارتار گفت: در نیم‌فصل دوم همه بازی‌ها سخت می‌شود و همه تیم‌ها فقط می‌‌آیند که نبازند. شما نگاه کنید، همه تیم‌ها بسته و درگیرانه بازی می‌کنند تا شکست نخورند. این هفته همه بازی‌ها مساوی شده است، به جز در بازی پرسپولیس که خودش را از همه تیم‌ها جدا کرده و پدیده‌ای که یک بازیکنش اخراج شد، سایر بازی‌ها مساوی شده و این نشان می‌دهد که همه تیم‌ها برای مساوی به زمین می‌‌آیند.

نظر خود را برای " تارتار: داور دوست داشت بازی مساوی تمام شود " ارسال کنید.

برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید.


کلیه حقوق برای این سایت محفوظ بوده و هر گونه کپی برداری از آن پیگرد قانونی دارد.