مطالب تصادفی

هواداران همیشه و همه جا حامی ما بودند

صالحی: گرفتن سهمیه آسیا سخت است اما ناامید نمی‌شویم

بدون دیدگاه

مهاجم تیم فوتبال پارس جنوبی تأکید کرد که برای گرفتن سهمیه لیگ قهرمانان آسیا ناامید نیستند.


به گزارش وبسایت هواداران پارس جنوبی جم به نقل از تسنیم ؛ ابراهیم صالحی که در بازی با پدیده گل پیروزی‌بخش تیمش را به ثمر رساند،  درباره آخرین وضعیت پارس جنوبی گفت: برد مقابل پدیده ما را به بازی‌ها بازگرداند و این در حالی است که چند هفته به دلیل نتیجه نگرفتن با اُفت روحی مواجه شده بودیم. باید از مهدی تارتار تشکر کنم که تیم را از این فشار خارج کرد، همین‌طور از مدیرعامل باشگاه که خیلی برای ما زحمت می‌کشد. خوشبختانه هواداران هم حامی ما بودند و امیدوارم آنها را خوشحال کنیم.

وی در مورد اینکه تیمش چند درصد برای کسب سهمیه شانس دارد، خاطر نشان کرد: گرفتن سهمیه آسیا سخت است، چون رقابت فشرده‌ای بین چند تیم وجود دارد، با این حال ما ناامید نیستیم و برای رسیدن به این هدف تلاش می‌کنیم. دو بازی هم با رقیبان مستقیم‌مان یعنی ذوب‌آهن و پارس جنوبی در خانه داریم و می‌توانیم از این امتیاز استفاده کنیم.

مهاجم تیم فوتبال پارس جنوبی در مورد عملکردش در فصل جاری اظهار داشت: من چهار پنالتی برای تیم گرفتم، چهار یا پنج پاس گل دادم و دو گل هم زدم. فکر می‌کنم عملکردم متوسط بوده است، ولی اینکه در اکثر بازی‌ها به میدان رفتم نشان می‌دهد که کادر فنی از عملکردم راضی بوده است.

نظر خود را برای " صالحی: گرفتن سهمیه آسیا سخت است اما ناامید نمی‌شویم " ارسال کنید.

برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید.


کلیه حقوق برای این سایت محفوظ بوده و هر گونه کپی برداری از آن پیگرد قانونی دارد.