مطالب تصادفی

پارس جنوبی عامل پیشرفت ووشو استان شده است

کرمی نژاد : باشگاه پارس جنوبی از عوامل مهم دعوت شدنم به تیم ملی بود(اختصاصی)

بدون دیدگاه

یزدان کرمی نژاد گفت :باشگاه پارس جنوبی یکی از عوامل مهم دعوت شدنش به تیم ملی می باشد


به گزارش وبسایت هواداران پارس جنوبی جم؛ یزدان کرمی نژاد عضو تیم ووشو پارس جنوبی و تیم ملی ایران به گفت و گو با خبرنگار وبسایت هواداران پارس جنوبی جم پرداخت .

کرمی نژاد در ابتدا بیوگرافی مختصری از خودش داد : من متولد ۲۶ بهمن ۷۳ هستم . ورزش ووشو را از سال ۹۰ شروع کردم و همان سال به عضویت تیم پارس جنوبی در آمدم .

وی در مورد زمان دعوت شدنش به تیم ملی اظهار داشت : سال۹۵ در وزن ۷۵ کیلو و سال ۹۶ در وزن ۸۰ کیلو به اردوی تیم ملی دعوت شدم .

عضو تیم ووشو پارس جنوبی درباره افتخارات خود تصریح کرد : من طلای مسابقات بین المللی ارمنستان۲۰۱۵ و طلای جام پارس۲۰۱۷ کسب کردم .

یزدان کرمی نژاد در خصوص شرایط ووشو پارس جنوبی گفت : تیم پارس جنوبی شرایط عالی دارد و به دلیل حضور بازیکنان ملی پوش تا الان نتایج خیلی خوبی گرفته است ضمن اینکه وجود این باشگاه به پیشرفت ووشو استان کمک کرده است .

وی در پایان با اعلام اینکه باشگاه پارس جنوبی یکی از عوامل مهم دعوت شدنش به تیم ملی می باشد بیان کرد : از آقایان حاتمی مربی خودم ، چراغی سرپرست تیم که همیشه هوای من را داشته اند و مهندس رضاییان که با تشکیل تیم ووشو پارس جنوبی باعث پیشرفت این ورزش در استان شدند تشکر و قدردانی میکنم

نظر خود را برای " کرمی نژاد : باشگاه پارس جنوبی از عوامل مهم دعوت شدنم به تیم ملی بود(اختصاصی) " ارسال کنید.

برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید.


کلیه حقوق برای این سایت محفوظ بوده و هر گونه کپی برداری از آن پیگرد قانونی دارد.