مطالب تصادفی

نگذاشتم آن مصدومیت فوتبالم را نابود کند

سینگ: برای خودمان و سهمیه آسیا بازی می‌کنیم نه برای پرسپولیس

بدون دیدگاه

با گل زیبایی که به تراکتورسازی زد نشان داد که با قدرت بعد آن مصدومیت برگشته تا در این چند هفته باقی مانده بتواند با شرایطی بهتر لیگ را به پایان برساند


به گزارش وبسایت هواداران پارس جنوبی جم به نقل از روزنامه گل؛ با گل زیبایی که به تراکتورسازی زد نشان داد که با قدرت بعد آن مصدومیت برگشته تا در این چند هفته باقی مانده بتواند با شرایطی بهتر لیگ را به پایان برساند.

امید سینگ که معتقد است در بازی با تراکتورسازی حق شان باخت نبوده به بازی این هفته مقابل شاگردان قلعه‌نویی اشاره دارد. هافبک شماره هفت پارس جنوبی این بازی را جدال مهمی برای کسب سهمیه آسیا می‌داند.

جایی که او هنوز هم با قاطعیت از گرفتن آن توسط پارس جنوبی می‌گوید چرا که معتقد است این کمترین حق تیمش در این فصل است تا به این ترتیب بتوانند دل هواداران‌شان را هم شاد کنند.

اول از بازی با تراکتور شروع کنیم که پارس جنوبی عملکرد خوبی در این دیدار داشت؟
بازی سنگین اما خوبی بود و تنها نکته بد آن برای ما این بود که نتوانستیم سه امتیاز را به دست بیاوریم. هرکاری کردیم نشد و با این مساوی کارمان کمی برای کسب سهمیه سخت‌تر شد که امیدوارم لیگ را با خیر و خوشی تمام کنیم.

قبول دارید با موقعیت هایی که داشتید شانس خوبی برای بردن تراکتور داشتید که از آن بهره نبردید؟
دقیقا! ما خیلی خوب بازی کردیم و در نیمه نخست دو، سه موقعیت صددرصد گلزنی داشتیم که به راحتی از دست دادیم. به راحتی می‌توانستیم تراکتور را ببریم هرچند که به نظرم نتیجه بدی جلوی این تیم که یکی از خوب‌های لیگ است به دست نیاوردیم.

بعد از آن مصدومیت عجیب و غریب و طولانی روند خوبی پیدا کردی و گل قشنگی هم در این بازی زدی.
خدا را شکر بعد از مصدومیت بدی که داشتم که داشت فوتبالم را نابود می‌کرد و خیلی هم طول کشید با قدرت برگشتم و در این مدت تمرینات خوب و پرفشاری را انجام دادم. همیشه نشان داده‌ام که هر وقت مصدوم شدم با تمام توان برگشته‌ام و امیدوارم این بار بتوانم لطف این هواداران را با کمک به تیم جبران کنم. فقط این را می‌دانم که هربار مصدوم شدم با قدرت برگشتم و این بارهم در هفته‌های باقی مانده تمام تلاش خودم را می‌کنم تا آنقدر خوب باشم که اگر راهی بود بتوانم به تیم ملی برسم.

این هفته یک بازی سخت مقابل ذوب آهن دارید که نتیجه آن هم برای شما و هم پرسپولیس مهم است.
بازی سختی است و کار دشواری مقابل این ذوب آهن داریم که تیمی متحول نسبت به نیم فصل نخست دارد. ما در این بازی مهم فقط برای سه امتیاز به میدان می‌رویم و به چیز دیگری فکر نمی‌کنیم چون نمی خواهیم کار برای کسب سهمیه به هفته‌های آخر بکشد. پرسپولیس هم قطعا مثل ما برای خودش بازی می‌کند و ما توجهی به بازی آنها با استقلال نداریم و برای خودمان بازی می‌کنیم چون کسب سهمیه برای ما مهم‌تر از هرچیزی است.

پس خیلی امیدواری این پارس جنوبی بتواند سهمیه لیگ را بگیرد؟
ابتدای فصل گفتم و حالا بازهم آن را تکرار می‌کنم. صددرصد ما سهمیه را خواهیم گرفت. با این آقامهدی و کادرفنی‌اش و این بازیکنان قطعا چیزی جز این حق مان نیست. به نظرم با اینکه بازی‌های باقی مانده همه سخت است اما نسبت به دیگر رقبا کار راحت تری در هفته‌های پیش رو داریم. امیدوارم بچه ها مثل همیشه غیرت به خرج بدهند و در این هفته‌های باقی مانده با تمام قدرت برای کسب سهمیه تلاش کنند. خیلی مهم است بتوانیم این اتفاق را رقم بزنیم تا هم ثابت کنیم که خوب بودن ما در این فصل اتفاقی نبوده و همچنین دل هواداران‌مان را که همیشه کنار ما بودند را با یک عملکرد خوب شاد کنیم.

نظر خود را برای " سینگ: برای خودمان و سهمیه آسیا بازی می‌کنیم نه برای پرسپولیس " ارسال کنید.

برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید.


کلیه حقوق برای این سایت محفوظ بوده و هر گونه کپی برداری از آن پیگرد قانونی دارد.