مطالب تصادفی

همه با هم برای موفقیت پارس جنوبی جم می آییم

بدون دیدگاه

می آییم تا تیم محبوب پارس جنوبی جم دچار سرنوشتی شبیه به تیم هایی مثل ایرانجوان و شاهین بوشهر نشود.


شاید کمتر هواداری باشد که نداند علت تقاوت نتایج پارس جنوبی جم در نیم فصل اول و دوم حواشی این تیم در نیم فصل در خصوص مسائل مالی بود. مشکلی که همیشه گریبان گیر تیم های در حال پیشرفت بوده و با برطرف شدنش شاهد شکوفایی یک قطب در فوتبال ایران بوده ایم.
متاسفانه تنها تیم های دولتی چون استقلال و پرسپولیس حمایت مالی میشوند و دولت از حمایت سایر تیم ها سرباز میزند و از حمایت دیگران هم جلوگیری میکند.
همگان شاهد بوده اند تیم هایی چون سپاهان و تراکتور که همانند پارس جم شهرستانی نیز هستند با حمایت مالی به قطب های قدری در ایران تبدیل شدند پس این امکان برای تیم مستعد و با شخصیت پارس جنوبی جم هم وجود دارد.
بر همین اساس و جهت جلوگیری از ایجاد حواشی و مشکلات مالی جدید، امروز تمام هواداران همیشه در صحنه پارس با لباس های هواداری پارس جنوبی جم در فرهنگسرای شهرک توحید حاضر میشوند تا با رعایت ادب و متانت که صفت جدایی ناپذیر هواداران پارس جم بوده و هست. همزمان با حضور جناب آقای عراقی، معاون وزیر نفت و مدیر عامل شرکت ملی گاز ایران، ضمن خوش آمد گویی، از ایشان بخواهند که اقدامات لازم را جهت حمایت بیش از پیش پالایشگاه های مستقر در عسلویه و جم از تیم پارس جنوبی جم در سال آینده انجام دهند تا این تیم محبوب دچار سرنوشتی شبیه به تیم هایی مثل ایرانجوان و شاهین بوشهر نشود.

نظر خود را برای " همه با هم برای موفقیت پارس جنوبی جم می آییم " ارسال کنید.

برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید.


کلیه حقوق برای این سایت محفوظ بوده و هر گونه کپی برداری از آن پیگرد قانونی دارد.