مطالب تصادفی

دلیل قهرمانی پارس جنوبی انسجام و مدیریت خوب است

سیفی : به خاطر مصدومیت بیشتر بازی‌های لیگ را از دست دادم

بدون دیدگاه

ملی‌پوش ووشو معتقد است موفقیت تیم ساندای ایران در بازی‌های آسیایی جاکارتا به رکورد شکنی او اولویت دارد.


به گزارش وبسایت هواداران پارس جنوبی جم به نقل از میزان ؛ محسن محمد سیفی در خصوص اینکه چرا در بیشتر بازی‌های این فصل لیگ ووشو غایب بود، اظهار داشت: از ناحیه مینیسک پای راست مصدوم بودم و باید مدتی استراحت می‌کردم و به همین خاطر بخشی از رقابت‌های این فصل را از دست دادم. البته در چهار بازی مهم فصل در ترکیب حضور داشتم.

وی در پاسخ به این سوال که چرا لیگ ووشو جذابیت گذشته را ندارد، گفت: در سال‌های گذشته حساسیت و هیجانی بیشتری وجود داشت، اما مسئولان لیگ تصمیم گرفتند لیگ امسال را به صورت دوره‌ای و در یک گروه برگزار کنند. البته فکر می‌کنم لیگ به هر نحوی برگزار می‌شد باز هم پارس جنوبی شانس نخست قهرمانی بود.

سانداکار پارس جنوبی در ادامه گفت: اینکه منتقدان می‌گویند تمام مهره‌ها در پارس جنوبی هستند را قبول ندارم، چون طبق قانون هر تیم مجاز به جذب ۵ بازیکن ملی پوش است و دلیل قهرمانی تیم ما انسجام و مدیریت خوب است.

سیفی در واکنش به اینکه به دنیال کسب عنوان پرافتخارترین ورزشکار تاریخ ایران در بازی‌های آسیایی است یا خیر، اظهار داشت: نمی‌دانم اگر طلای این دوره را بگیرم پرافتخارترین ورزشکار می‌شوم یا نه، چون اصلا به این موضوع فکر نمی‌کنم. موفقیت ووشو به رکوردشکنی من اولویت دارد.

وی در واکنش به خداحافظی احتمالی از دنیای قهرمانی تصریح کرد: فعلا تمام تمرکز من به بازی‌های آسیایی و رقابت‌های جهانی است و بعدا در خصوص خداحافظی تصمیم‌گیری می‌کنم.

نظر خود را برای " سیفی : به خاطر مصدومیت بیشتر بازی‌های لیگ را از دست دادم " ارسال کنید.

برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید.


کلیه حقوق برای این سایت محفوظ بوده و هر گونه کپی برداری از آن پیگرد قانونی دارد.