مطالب تصادفی

تأکید حسینی برای پیگیری رفع مشکلات مالی پارس جم

جلسه کانون هواداران با فرماندار شهرستان جم ( اختصاصی )

بدون دیدگاه

جلسه کانون هواداران با فرماندار شهرستان جم برگزار شد .


به گزارش وبسایت هواداران پارس جنوبی جم ؛ جلسه کانون هواداران با فرماندار شهرستان جم حول محور برطرف کردن مشکلات مالی باشگاه پارس جنوبی جم و مشکل ایاب و ذهاب برای اعزام هواداران به شهر های مختلف شب گذشته در دفتر فرماندار با حضور حسین زاده بخشدار مرکزی شهرستان برگزار شد .

در این جلسه محمد حسینی فرماندار محترم شهرستان جم ضمن تقدیر و تشکر از کانون هواداران باشگاه پارس جنوبی جم خطاب به موسوی رییس کانون هواداران باشگاه پارس جنوبی جم اظهار داشتند : من به دفعات مختلف خیلی علاقه مند به برگزاری جلسه با شما عزیزان بودم ولی فرصتی تا کنون پیش نیامد .

حسینی ضمن تاکید بر پیگیری برطرف نمودن مشکلات مالی باشگاه پارس جنوبی گفت : در جلسه ای که ۴ روز پیش با آقای گراوند استاندار محترم داشتم  مشکلات مالی باشگاه و کانون هواداران و مشکل آب شهرستان که از بندر سیراف تامین می شود  را به ایشان یادآوری کردم .

فرماندار شهرستان جم در ادامه تصریح کرد : در ملاقات با استاندار اظهار داشتم که حتی مشکلات آب شهرستان حل نشود ، مشکل مالی باشگاه پارس جنوبی جم حتما برطرف بشود .

گفتنی است در این جلسه اعلام شد قرار بر این است که جلسه ای بین آقای عبدالکریم گراوند استاندار محترم با سرکارخانم الماسی نماینده مردم شهرستان جم ، دیر ، کنگان و عسلویه در مجلس ، سید علی موسوی رییس کانون هواداران باشگاه و محمد اسدی رئیس هیئت فوتبال شهرستان طی روزهای آینده در جم برگزار شود تا در مورد مشکلات تیم و بقیه موارد صحبت و موشکافی شود همچنین درخواست کمک مالی از منطقه ویژه داده بشود .

لازم به ذکر است این احتمال می رود مهندس یوسفی مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس جنوبی هم در آن جلسه حضور پیدا کند .

 

 

نظر خود را برای " جلسه کانون هواداران با فرماندار شهرستان جم ( اختصاصی ) " ارسال کنید.

برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید.


کلیه حقوق برای این سایت محفوظ بوده و هر گونه کپی برداری از آن پیگرد قانونی دارد.