مطالب تصادفی

تارتار: قائدی را برای پارس می‌خواستم

بدون دیدگاه

سرمربی پارس جنوبی جم در برنامه ویژه عید شبکه ورزش، صحبت های جالبی کرد که خواندنش خالی از لطف نیست.


به گزارش وب سایت هواداران پارس جنوبی جم و به نقل از “ورزش سه”، مهدی تارتار سرمربی موفق تیم پارس جنوبی جم که فصل قبل آنها را به لیگ برتر آورد، در این فصل نیز نتایج قابل قبولی گرفته است. صحبت های تارتار که مهمان برنامه نوروز فوتبالی شبکه ورزش بود را با هم مرور می کنیم:

*مهدی قائدی را ابتدای فصل میخواستم اما پول رضایت نامه استقلال برای ایرانجوان بیشتر بود.

*خدا نگذرد از افرادی که پاس را به این روز انداختند! من قهرمانی زیاد داشته ام ،حتی با پاس قهرمان آسیا شدم.

*دعوای معروف زمان دربی دیدم استیلی دارد کتک میخورد به کمک او رفتم! بعد از بازی دربی معروف، آقا فیروز زنگ زد و گفت: برو بگو من آمده بودم جدا کنم و شانسی پای من به کمر نوازی خورد!

*مردم جم عاشق تیم پارس جنوبی جم هستند، شب عید بازیکنان من دست خالی به خانه رفتند، چرا دولت به تیمهای لیگ برتری کمک نمی کند. تمام دلخوشی مردم جم این تیم است، دانش آموزان با لباس تیم پارس جنوبی جم به مدرسه می روند. بچه های شش ساله هنگام بازی مقابل تراکتور نکات فنی به من می گفتند.

*قصد ما در فصل اول لیگ برتر این بود که تیم را در لیگ حفظ کنیم، تیم ما با کیفیت است و بازیکنان ما گران قیمت نیستند. تیم ما شخصیتش شکل گرفت و تیم ها فقط می خواستند از شما شکست نخورند؛ ولی مشکلات مالی باعث شد تیم ما افت کند. هوای عسلویه نفس کشیدن را برای مردم سخت کرده حق این مردم است که تیم داشته باشند.

*مدیریت باشگاه آقای رضاییان و جناب یوسفی تمام تلاش خود را کرده اند ولی دستشان بسته است. نماینده مجلس شهر جم خانم الماسی هم پیگیر مشکلات ما است که واقعا از ایشان تشکر میکنم.

برای من حضور مردم جم در ورزشگاه واقعا هیجان انگیز است. باز هم از مسئولین استان میخواهم به تیم ما توجه کنند، ایرانجوان بوشهر هم مشکل دارد که باید به این تیم هم کمک شود.

نظر خود را برای " تارتار: قائدی را برای پارس می‌خواستم " ارسال کنید.

برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید.


کلیه حقوق برای این سایت محفوظ بوده و هر گونه کپی برداری از آن پیگرد قانونی دارد.