مطالب تصادفی

لطفی: انگیزه زیادی برابر پرسپولیس داریم

بدون دیدگاه

مدافع تیم پارس جنوبی معتقد است با تساوی برابر قرمزهای اهواز شانس گرفتن سهمیه را از دست داده اند.


به گزارش وب سایت هواداران پارس جنوبی جم و به نقل از  “ورزش سه”، مجتبی لطفی بازیکن تیم پارس جنوبی در گفت و گو با خبرنگار ما درباره تساوی با فولاد و دورشدن از سهمیه آسیایی گفت: با توجه به اینکه رتبه ما و فولاد نزدیک بود، پیش بینی می شد بازی بسته ای از آب در بیاید و فکر می کنم نتوانستیم موقعیت آنچنانی بوجود بیاوریم و بازی در نهایت تساوی شد، متاسفانه تا حد زیاد شانس گرفتن سهمیه را از دست دادیم و امیدواریم در بازی های بعد بتوانیم جبران کنیم تا لیگ را با رتبه آبرومند به پایان برسانیم.

مدافع تیم پارس جنوبی همچنین درباره دلیل نتیجه نگرفتن تیمشان علی رغم نمایش خوب گفت: فکر می کنم ما فوتبال خوبی بازی می کنیم اما متاسفانه در زدن ضربات آخر کمی بی دقت هستیم اما بچه های ما با تمام وجود تلاش می کنند تا تیم نتیجه بگیرد و این مهم است. درباره اینکه ضربات آخر ما گل نمی شود و نتیجه نمی گیریم باید بیشتر تمرین و تلاش کنیم و البته کمی خوش شانس باشیم تا موفق شویم.

وی درباره عملکرد موفقش در خط دفاعی پارس جنوبی افزود: جا دارد اول از کادرفنی و شخص اقای تارتار تشکر کنم، من فصل قبل هم افتخار شاگردی ایشان را داشتم و از او ممنونم که به من میدان داد و توانستنم توانایی های خودم را نشان بدهم، نقش اول در این موفقیت اقای تارتار است که شانس را به من دادند تا من بتوانم چنین عملکردی داشته باشم، امیدوارم بتوانم همینگونه ادامه بدهم و جواب اعتمادشان را به خوبی بدهم.

لطفی در انتها درباره بازی برابر پرسپولیس تهران گفت: قهرمانی پرسپولیس را به این تیم و هوادارانش تبریک می گویم، آنها امسال شایسته قهرمانی بودند. شاید پرسپولیس بعد از قهرمانی انگیزه زیادی برای این بازی نداشته باشد اما برای ما بازی بسیار مهمی است و انگیره فراوانی داریم. دو تیم بازی هجومی از خود نشان می دهند، فکر می کنم بازی جذابی شود و امیدوارم بتوانیم سربلند از بازی بیرون بیاییم.

نظر خود را برای " لطفی: انگیزه زیادی برابر پرسپولیس داریم " ارسال کنید.

برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید.


کلیه حقوق برای این سایت محفوظ بوده و هر گونه کپی برداری از آن پیگرد قانونی دارد.