مطالب تصادفی

پیام مهندس یوسفی مدیرعامل محترم منطقه ویژه اقتصادی پارس جنوبی

بدون دیدگاه

به گزارش وب سایت هوادران پارس جنوبی جم، مهندس یوسفی، مدیر عامل محترم منطقه ویژه اقتصادی پارس جنوبی به مناسب کسب مقام پنجمی تیم فوتبال پارس جنوبی جم در لیگ برتر پیامی تبریکی را به شرح زیر منتشر نمودند. امروز و با پایان لیگ برتر ، خوشحالیم که تیم پارس جنوبی جم توانست جایگاه بسیار […]


به گزارش وب سایت هوادران پارس جنوبی جم، مهندس یوسفی، مدیر عامل محترم منطقه ویژه اقتصادی پارس جنوبی به مناسب کسب مقام پنجمی تیم فوتبال پارس جنوبی جم در لیگ برتر پیامی تبریکی را به شرح زیر منتشر نمودند.

امروز و با پایان لیگ برتر ، خوشحالیم که تیم پارس جنوبی جم توانست جایگاه بسیار ارزشمند پنجم را به دست آورد. ارزش این جایگاه زمانی بیشتر مشخص می شود که می دانیم این تیم برای اولین سالی بود به لیگ برتر صعود کرده بود و به دلیل قوانین بالا دست مصوب مجلس محترم شورای اسلامی امکان حمایتهای دولتی از ان فراهم نبود.

چهار سال پیش وقتی تصمیم گرفتیم این تیم را تحت پوشش بگیریم مطمین بودیم حضور گرم و حماسی و حمایتهای بی دریغ مردم خونگرم شهرستان جم و استان بوشهر در کنار پشتیبانی صنعت، روزهای خوبی را رقم خواهد زد و خوشبختانه این اتفاق افتاد و طی سه سال متوالی این تیم هر سه سطح لیگ را تجربه کرد و توانست نام زیبای جم را در کنار نام ماندگار پارس و میدان بزرگ پارس جنوبی تواما در سطح ملی بدرخشاند.

اینجانب و همکاران محترم در مدیریت باشگاه پارس به پشت گرمی و حمایت بزرگان وزارت نفت، علیرغم محدودیت های شدید مقرراتی با استفاده از سایر ظرفیتهای موجود تلاش کردیم تیم روی پای خود بایستد و از این پس هم این تلاش را ادامه خواهیم داد.

مایلم اطمینان خاطر بدهم که در بدترین شرایط هم حمایت از تیم قطع نخواهد شد.ضمن سپاس خالصانه از هواداران، مسوولین شهرستان و نماینده محترم مردم در مجلس ، این موفقیت بزرگ و جایگاه شرافتمندانه در لیگ برتر فوتبال ایران را به بازیکنان ، کادرفنی و مدیریتی و مردم شریف شهرستان جم و استان بوشهر صمیمانه تبریک عرض می نمایم و امیدوارم موفقیت های تیم روزافزون باشد.
مهدی یوسفی
مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی پارس جنوبی

نظر خود را برای " پیام مهندس یوسفی مدیرعامل محترم منطقه ویژه اقتصادی پارس جنوبی " ارسال کنید.

برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید.


کلیه حقوق برای این سایت محفوظ بوده و هر گونه کپی برداری از آن پیگرد قانونی دارد.