مطالب تصادفی

پیام تبریک ریاست کانون هواداران به مناسبت کسب مقام پنجم توسط پارس جنوبی جم

بدون دیدگاه

متن پیام تبریک سید علی موسوی


به گزارش وب سایت هواداران پارس جنوبی جم، سید علی موسوی، ریاست کانون هواداران پارس جنوبی جم، کسب مقام پنجم لیگ برتر ایران توسط تیم محبوب پارس جنوبی جم را طی انتشار پیام زیر به هواداران و مسئولین محترم تبریک گفتند. متن این پیام به شرح زیر است.

 

لیگ هفدهم در حالی به پایان رسید که در میان تیم های با سابقه ی بیش از نیم قرن و قهرمانی چندین دوره نام یک تیم شهرستانی وجنوبی (پارس جنوبی جم) همچون ستاره ای درخشان چشم ها را خیره کرد.
تیم پارس جنوبی جم با مجموعه ی مدیریتی قوی ،کادر فنی سخت کوش و بی ادعا و بازیکنان غیرتمند کاری کردند کارستان و توانستند در اولین سال حضور در لیگ برتر مقام پنجم را کسب نمایند .

به اذعان بسیاری از کارشناسان و اهالی فوتبال این تیم را در بسیاری از موارد و به گواه آمار شگفتی ساز لیگ هفدهم فوتبال ایران لقب گرفت.
این مقام و رتبه را در مرحله اول به تمام مردم استان بوشهر وخصوصا شهرستانهای جنوبی استان و علی الخصوص مردم شهرستان جم و تمامی دوست داران این تیم محبوب و مردمی شهرستان های استانهای همجوار تبریک عرض می نمایم.
لازم و بر خود فرض میدانم از حمایتهای بزرگوارانه ی امام جمعه ی شهرستان حاج آقا گنجی ،تلاش ها ومساعدت ها وهمکاری سرکار خانم الماسی نماینده ی محترم مجلس شورای اسلامی و بزرگواری و همت جناب آقای مهندس یوسفی مدیرعامل محترم منطقه ی ویژه انرژی پارس جنوبی، جناب آقای رضائیان مدیر عامل محترم باشگاه و کلیه ی اعضا هیات مدیره سرپرست تیم جناب خطیب، فرماندارمحترم شهرستان و معاونین ایشان ، شورای محترم تامین شهرستان،بخشداران و شورای محترم شهر و شهرستان و روستاها، اداره ی محترم ورزش وجوانان ،هیات فوتبال شهرستان ،یگان محترم ویژه انتظامی و خصوصا از هواداران محترم و دوست داشتنی واخلاق مدار که انصافا در طول ایام لیگ در گرما و سرما حمایت جاودانه از تیم محبوب و مردمی نمودند خاضعانه تشکر و امتنان خود را از سوی کانون هوادران تیم پارس جنوبی جم اعلام نمایم و دست تک تک بزرگواران را می بوسم .

بدون شک این موفقیت مرهون و مدیون هماهنگی و همراهی تمامی بزرگوارانی که بیان شد بدست آمد و باعث شور و نشاط میان مردم استان و شهرستانهای جنوبی و خانواده های آنها شد که سالها با وجود صنایع عظیم گاز و پتروشیمی معضلات زیست محیطی و…برای آنها ایجاد شده بود وتنها دلخوشی آنها از مدیران محترم نفتی حمایت از این تیم وتوجه و عنایت بیشتر در لیگ آینده خواهد بود .
انتظار داریم که این کمترین حق ما جنوبی ها در تامین بودجه ی لازم برای فصل پیش رو (لیگ هیجدهم) ضمن حفظ کادر فنی وبازیکنان فعلی و جذب بازیکنان با کیفیت تیمی قوی را برای کسب مقام بالاتر وبه یاری خدا کسب سهمیه ی آسیا دل مردم استان زر خیز بوشهر و مردمان حوزه ی پارس جنوبی را برای فصل آینده شاد تر نمایند .

با ادب واحترام
سید علی موسوی مسئول کانون هوارادان تیم پارس جنوبی جم

نظر خود را برای " پیام تبریک ریاست کانون هواداران به مناسبت کسب مقام پنجم توسط پارس جنوبی جم " ارسال کنید.

برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید.


کلیه حقوق برای این سایت محفوظ بوده و هر گونه کپی برداری از آن پیگرد قانونی دارد.