مطالب تصادفی

کی‌ روش سلیقه ای حسینی و وریا را خط زد

بدون دیدگاه

مهدی تارتار، سرمربی تیم پارس جنوبی جم معتقد است دلایل کی روش برای خط زدن سید جلال حسینی و وریا غفوری منطقی به نظر نمی رسد و بوی توجیه می دهد.


به گزارش وب سایت هواداران پارس جنوبی جم؛ مهدی تارتار در این باره به «ورزش سه»، می گوید: بهتر بود کی روش عنوان می کرد سلیقه ام این طور بوده که سید جلال حسینی و وریا غفوری باید خط می خوردند. کی روش گفته وریا غفوری را به این خاطر خط زدم که او را به عنوان مدافع راست می خواستم در حالی که وی در استقلال به عنوان هافبک راست بازی می کرد. غیر از این است که علی قلی زاده در سایپا به عنوان وینگر راست و چپ بازی می کرده ولی در تیم ملی به عنوان مدافع چپ بازی کرد؟ وریا در پست دفاع راست هم قابلیت بازی دارد و طبیعتا بازیکنی که در دو پست بازی می کند بیشتر به کار تیم ملی می آید. این حرف کی روش موجب اختلاف بین وریا و شفر می شود و این رفتار خوبی نیست. البته باز تکرار می کنم سلیقه ی کی روش باید برای همه ما قابل احترام باشد و از همه مهم تر باید تیم ملی را حمایت کنیم. اما در عین حال دلیلی وجود ندارد برای گزینش ها حرف هایی بزنیم که منطقی نباشد.

سرمربی تیم پارس جنوبی جم در پاسخ به این سوال که آیا تدبیر کی روش که یک جوان مثل سید مجید حسینی را به سید جلال حسینی ترجیح داده تدبیر خوبی نبوده؟ می گوید: در جام جهانی به مراتب تجربه بیشتر از جوانی به کار می آید. در اینکه سید مجید حسینی بازیکن ارزشمندی است و می تواند آینده درخشانی داشته باشد شکی وجود ندارد اما در این برهه از زمان سید جلال حسینی بیشتر بکار می آمد. این در حالی است که او در شرایط آمادگی خوبی بسر می برد. کی روش شرایط سنی او را مطرح کرد. سوال من این است آیا اشکان دژاگه جوان است؟ یا کی روش مطرح کرده شرایط بازیکنان در باشگاه ها در انتخاب و عدم انتخاب آنها در تیم ملی تاثیر گذار بوده. خب اشکان دژاگه که در ماه های اخیر بازی نکرده و مصدوم بوده. اگر این طور باشد او نباید به اردوی تیم ملی دعوت می شد. به اعتقاد من سید جلال حسینی و وریا غفوری علامت سوال بزرگ تیم ملی هستند. تیم ما که در اولین فصل حضور در لیگ برتر پنجم شد بازیکنان شایسته ای برای حضور در اردوی تیم ملی داشت اما کی روش حتی برای یکبار هم بازیکنی را از تیم ما به اردوی تیم ملی دعوت نکرد تا دست کم آنها را آزمایش کند. با این حال می گویم بازیکنان تیم ما جوان بودند اما هیچ دلیلی را نمی توان برای خط زدن وریا و سید جلال منطقی دانست.

مهدی تارتار در پایان گفت: تیم ملی را باید بعد از جام جهانی نقد کرد و اینروزها باید همراه تیم ملی باشیم. من همیشه به تصمیمات کی روش احترام گذاشته ام و خطاب به بازیکنان تیمم که شایسته حضور در اردوی تیم ملی بودند اما یک بار هم به اردوی تیم ملی دعوت نشده اند گفتم باید با احترام به این تصمیم نگاه کنند و به مبارزه خود ادامه دهند. اما در عین حال بعضی از حرف ها را باید در جایش زد. ما برای اولین بار در جام جهانی به دنبال صعود از مرحله گروهی هستیم و می بایست از همه پتانسیل و تجربه خود استفاده کنیم.

نظر خود را برای " کی‌ روش سلیقه ای حسینی و وریا را خط زد " ارسال کنید.

برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید.


کلیه حقوق برای این سایت محفوظ بوده و هر گونه کپی برداری از آن پیگرد قانونی دارد.