مطالب تصادفی

دراصفهان تیم های کشور خواهان بازیکنان ما بودند.

سلیمانی:هدف ما حفظ سهمیه در لیگ برتر است.(اختصاصی)

بدون دیدگاه

سرپرست تیم امید پارس جنوبی جم میگوید هدف ما حفظ سهمیه در لیگ برتر است.


به گزارش وبسایت هواداران پارس جنوبی جم ؛ با قهرمانی تیم امید پارس جنوبی جم در لیگ یک و  صعود به لیگ برتر حماسه ی مردم جم در سال ورزشی ۹۷-۹۶ تکمیل گردید .

در همین خصوص با کرامت سلیمانی سرپرست این تیم  هم صحبت شدیم که مشروح آن را در ادامه می خوانیم :

*ضمن عرض تبریک بابت صعود به لیگ برتر ابتدا در مورد نحوه آماده سازی تیم پیش از شروع فصل صحبت بفرمایید . 
سلام خدمت شما بنده هم این قهرمانی را به کلیه هواداران و مردم جم و استان بوشهر تبریک میگویم .

ما جهت قهرمانی تیم امید با برنامه ریزی شروع کردیم و ابتدا بازیکنان بومی را دعوت کردیم سپس کمبود بازیکنان از استان دعوت کردیم .

از آنجایی که در این دوره تیم های شاهین و ایرانجوان بوشهر رقیب ما بودند بازیکنان بومی استان بیشتر به طرف آنها رفتند و ما اجبارا ۶ بازیکنان از بیرون استان آوردیم که ۳ نفر آنها قبلا با ما قرارداد داشتند و در تیم امید سال قبل بودند گرچه در این مورد ناملایماتی کشیدیم و کار شکنی زیاد شد ولی عزم و فعل خواستن مربیان و بازیکنان به درستی صرف شد و با پشتوانه مدیریت باشگاه کار ها به خوبی پیش رفت .

*با چه تیم هایی برای صعود به لیگ برتر رقابت داشتید ؟
در دور نخست در یک گروه ۶ تیمی با تیم های گل گهر سیرجان ، فولاد یزد ، ایرانجوان بوشهر ،  فجر شهید سپاسی و برق شیراز هم گروه شدیم که به عنوان تیم نخست
گروه به دور دوم راه یافتیم .

دور دوم با آلومینیم اراک ، عقاب تهران و شهرداری تبریز که به صورت مجتمع برگزار شد که با قرار گیری در رده ی اول  به دور نهایی مسابقات راه یافتیم

در اصفهان محل برگزاری مسابقات با سپاهان و عقاب تهران و نساجی قائمشهر در گروه نهایی یافتیم که توانستیم قبل از بازی آخر قهرمان شویم و راهی لیگ برتر بشویم.

*برنامه ی تیم امید در سال اول حضور در لیگ برتر چیست ؟
باید کل توان برای حفظ سهمیه در لیگ برتر بزاریم و حتی ما نیم نگاهی هم به قهرمانی داریم که انشاالله میسر شود .

از مسوولان انتطار کمک داریم تا بازیکنان خوبی در وحله نخست از شهرستان و استان بگیریم که انشاءالله احتیاج نباشد از جایی دیگری بازیکن بیاوریم .

تیمی که در سه دوره بازی های پارسال قهرمان شد و تیم های بزرگی مانند سپاهان ، نساجی و آلومینیم اراک را شکست داده و قهرمان شده حتما بازیکنان خوبی داشته است .

*حرف پایانی …….
امیدوارم از سرمایه های تیم امید به خوبی استفاده شود چرا که هدف از داشتن آکادمی همین است که بتوانند آینده ساز تیم بزرگسالان باشد

حقیقتا در زمان بازی در اصفهان خیلی ازتیم های کشور خواهان بازیکنان ما بودند و اولویت به تیم خودمان داده ایم که انشاالله میسر خواهد شد .

و در آخر جا دارد از آقای تارتار که همیشه به تیم ما محبت داشته و بازیکنان ما را به خوبی می شناسد و در راه صعود کمک شایانی کردند تشکر ویژه کنم .

خبرنگار : سید مصطفی هاشمی

نظر خود را برای " سلیمانی:هدف ما حفظ سهمیه در لیگ برتر است.(اختصاصی) " ارسال کنید.

برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید.


کلیه حقوق برای این سایت محفوظ بوده و هر گونه کپی برداری از آن پیگرد قانونی دارد.