مطالب تصادفی

امیدوارم هرچه سریعتر تکلیف تیم روشن شود

تارتار: پارس را از نو می سازم

بدون دیدگاه

سرمربی پارس جنوبی جم معتقد است تیمش با جدایی بازیکنان کلیدی خود کار بسیار دشواری برای لیگ هجدهم دارد.


به گزارش وبسایت هواداران پارس جنوبی جم به نقل از ورزش ۳ ؛ مهدی تارتار سرمربی پارس جنوبی جم در واکنش به جدایی مهره های اصلی تیمش در آستانه آغاز لیگ هجدهم به خبرنگار ما گفت: وقتی کارم را با این تیم آغاز کردم به راهی که در پیش گرفته بودم باور داشتم. همه تیم ها در مصاف با ما سه امتیاز آسان را برای خود کنار گذاشته بودند ولی شما دیدید با همین بازیکنان در نهایت توانستیم مقام پنجم  لیگ را به دست آورده و بالاتر از خیلی تیم های مدعی بایستیم.

او ادامه داد: خوشحالم که این بازیکنان حالا مشتریان زیادی پیدا کرده اند و این ثمره کار درست و اصولی ماست.

تارتار با اشاره به جدا شدن ۸ بازیکن از پارس تصریح کرد: قطعا کار بسیار دشواری برای لیگ هجدهم داریم اما به هرحال ذات فوتبال است و شما نمی توانید همه آنچه که می خواهید را در اختیار داشته باشید. امیدوارم هرچه سریعتر تکلیف تیم روشن شود و با حل مشکلات مالی بتوانیم کار را آغاز کنیم.

سرمربی پارس جم درباره برنامه هایش برای پر کردن خلاء ستاره های جدا شده گفت: اگر بودجه لازم را در اختیار داشته باشیم، جای نگرانی نیست. فوتبال ما آنقدر بازیکن جوان و با استعداد در دل خود دارد که می توانیم با آنها شروع کرده و پارس را از نو بسازیم.

تارتار در خصوص چگونگی آغاز تمرینات تیمش از هفته آینده خاطرنشان کرد: با توجه به شرایط آب و هوایی قصد داریم کارمان را از تهران آغاز کنیم و اگر بتوانیم یک اردوی خارج از کشور نیز برگزار می کنیم.

سرمربی پارس جم در پایان گفت: با شناختی که از مهندس یوسفی مدیرعامل منطقه پارس دارم و تلاش های آقای رضائیان همه به آینده پارس جم خوشبین هستیم و می توانیم در لیگ هجدهم نیز نماینده شایسته ای برای استان بوشهر باشیم.

نظر خود را برای " تارتار: پارس را از نو می سازم " ارسال کنید.

برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید.


کلیه حقوق برای این سایت محفوظ بوده و هر گونه کپی برداری از آن پیگرد قانونی دارد.