مطالب تصادفی

مدیرعامل پارس جنوبی دست به افشاگری زد

رضاییان : با بازیکن ۳۰۰ میلیونی ما ۲.۵ میلیارد قرارداد بسته‌اند!

بدون دیدگاه

با وجود جدایی چند بازیکن تأثیر‌گذار از تیم پارس جنوبی جم رضاییان مدیر‌عامل این باشگاه آینده این تیم را مثبت ارزیابی می‌کند و می‌گوید با توجه به حضور مهدی تارتار در جم و بهایی که به جوان‌ها می‌دهد من شک ندارم دوباره یک تیم خوب می‌سازد.


به گزارش وبسایت هواداران پارس جنوبی جم به نقل از خبر ورزشی ؛ رضاییان در خصوص جدایی بازیکنان تأثیرگذار از تیمش می‌گوید: بازیکنی که من فصل گذشته به او ۳۰۰ میلیون تومان داده‌ام با باشگاه جدید قرارداد ۲/۵ میلیارد تومانی بسته! طبیعی است من نتوانم چنین بازیکنی را در اردوی تیم نگه دارم. یا شما فکر کنید ما تیم متمولی هستیم و همه پرداختی‌ها را انجام دادیم. آیا بازیکنی چون فرشاد محمدی‌مهر قبول می‌کند استقلال را به خاطر ما رها کند؟ همه بازیکنان آرزویشان حضور در استقلال و پرسپولیس است. همان‌طور که مهدی تارتار گفته این جدایی‌ها نشان می‌دهد ما راه خود را درست رفته‌ایم.

رضاییان در خصوص اخبار ناامیدکننده‌ای که از تیم پارس جنوبی جم به گوش می‌رسد، می‌گوید: دلالان این اخبار را در فضای رسانه‌ای منتشر می‌کنند تا بازیکنان ما را به تیم‌های دیگر ببرند در حالی که این‌طور نیست. من چند روزی است که در منطقه عسلویه هستم تا مشکلات مالی تیم برطرف شود. جای نگرانی نیست و به زودی بقیه مطالبات را پرداخت خواهیم کرد و برای فصل جدید هم مشکلی نخواهیم داشت. تأخیر ما در پرداخت دستمزدها به خاطر مشکلات مالی تیم نبوده بلکه به خاطر مصوبه مجلس بوده. با این حال ما دوست داریم پرداخت منطقی به بازیکنان داشته باشیم. نمی‌توانیم به بازیکن۲/۵ میلیارد تومان پول بدهیم. خیلی از مشکلات مالی باشگاه‌های دیگر به خاطر این پرداخت‌های غیر منطقی است.

مدیر‌عامل باشگاه پارس جنوبی در پایان گفت: این جدایی‌ها برای ما نگران‌کننده نیست. خوشحالیم در فصلی که گذشت سکوی پرتاب این بازیکنان بودیم و چه خوب که این چرخه تکرار می‌شود. برای همه این بازیکنان آرزوی موفقیت می‌کنیم و لازم به اشاره است که برخی از اینها هیچ درخواستی از سوی باشگاه برای تمدید قرارداد نداشته‌اند. من شک ندارم با حمایتی که پارس جنوبی از تیم می‌کند و همچنین اعضای محترم هیئت مدیره دوباره مهدی تارتار یک تیم خوب خواهد ساخت و این بار هم این تیم می‌تواند مایه مباهات فوتبال بوشهر باشد. با وجود این کادر فنی به شخصه هیچ نگرانی‌ای از آینده تیم ندارم.

نظر خود را برای " رضاییان : با بازیکن ۳۰۰ میلیونی ما ۲.۵ میلیارد قرارداد بسته‌اند! " ارسال کنید.

برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید.


کلیه حقوق برای این سایت محفوظ بوده و هر گونه کپی برداری از آن پیگرد قانونی دارد.