مطالب تصادفی

عصای دست تارتار در رادار برانکو

۱ دیدگاه

یکی از با ثبات ترین بازیکن فصل گذشته پارس جنوبی جم حسین پورامینی بود که این روزها در سکوت کامل مشغول درس خواندن است تا امتحانات پایان ترم خود را به خوبی سپری کند.


به گزارش وب سایت هواداران پارس جنوبی جم و به نقل از خبر ورزشی، گفته می شود با جدایی کمال کامیابی نیا و مصدومیت شدید ربیع خواه، برانکو ایوانکویچ سرمربی کروات پرسپولیس روی حسین پورامینی نظر دارد و حتی نزدیکان سرمربی پرسپولیس بازی های وی را به دقت آنالیز کرده اند.
این هافبک دشتستانی که مرد همه کاره میانه میدان پارس جنوبی جم لقب گرفته بود تا جاییکه بعد از آن مصدومیت شدید در بازی مقابل ذوب آهن که پورامینی دو بازی را از دست داد،شکل تیمی و تاکتیکی تیم تارتار دچار مشکل شد.
هافبک تدافعی و دونده جمی ها که هم اکنون بازیکن آزاد محسوب می شود و حتی پیشنهادهایی از تیمهای اصفهانی دریافت کرده است در طول فصل یکی از بی حاشیه ترین بازیکنان پارس جنوبی جم بود که همواره عصای دست تارتار لقب گرفت.
این در حالی است که پورامینی شاید قید همه پیشنهادات رنگانگ تیم های بزرگ را زده و در تیم استانش مشغول به بازی شود. پرسپولیس تا نیم فصل اول لیگ برتر نمی تواند بازیکن جدیدی جذب کند و باید دید در پایان چه اتفاقی برای هافبک مقتدر جمی ها خواهد افتاد و او این ریسک بزرگ را انجام خواهد داد یا خیر؟!

نظر خود را برای " عصای دست تارتار در رادار برانکو " ارسال کنید.

برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید.


کلیه حقوق برای این سایت محفوظ بوده و هر گونه کپی برداری از آن پیگرد قانونی دارد.