مطالب تصادفی

از 3 تیم دیگر پیشنهاد داشتم

پاداش :تارتار نشان داده لیگ یکی ها را تبدیل به ستاره میکند.(اختصاصی)

بدون دیدگاه

مهاجم تازه وارد پارس جنوبی جم می گوید به غیر از پارس جنوبی ، از ۳ تیم دیگر پیشنهاد داشته است .


به گزارش وبسایت هواداران پارس جنوبی جم؛ فرشید پاداش که پارسال با ۱۷ گل آقای گل لیگ یک شده بود برای فصل جدید لیگ برتر ، با موافقت مهدی تارتار به پارس جنوبی جم پیوست .

فرشید پاداش در مورد دلیل انتخاب پارس جنوبی جم اظهار داشت : من پیشنهاداتی از پیکان ، سایپا و پدیده داشتم اما با توجه به اینکه آقای تارتار شناخت کامل نسبت به بازی من داشتند و نشان دادند که بازیکنان لیگ یک را به ستاره تبدیل میکنند این تیم را انتخاب کردم

مهاجم تازه وارد جمی ها در ادامه افزود : با توجه به اینکه من پارسال آقای گل لیگ یک شدم تمام هدفم این هست که امسال هم سال خوبی برای خودم و  تیمم به ارمغان بیاورم .

فرشید پاداش تصریح کرد : امسال با توجه به اینکه پارس جم فصل قبل رتبه خوبی به دست آورد تمام تلاشم را میکنم که مهره تاثیر گذاری در تیم باشم

وی در پایان در مورد شناخت خود از هواداران پارس جنوبی جم گفت : هواداران جمی همیشه خونگرم بودند و سال قبل هم نشان دادند که تا آخر تیمشان را مورد حمایت قرار می دهند و همیشه ورزشگاه را برای تیم های مقابل به جهنم تبدیل میکردند . انشالله که امسال هم بتوانیم در کنار هم روزهای خوبی را برای باشگاه پارس جنوبی جم رقم بزنیم .

 

خبرنگار : سید مصطفی هاشمی

نظر خود را برای " پاداش :تارتار نشان داده لیگ یکی ها را تبدیل به ستاره میکند.(اختصاصی) " ارسال کنید.

برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید.


کلیه حقوق برای این سایت محفوظ بوده و هر گونه کپی برداری از آن پیگرد قانونی دارد.