مطالب تصادفی

بازیکنان و باشگاه گیرنده از نقل و انتقالات محروم می‌شوند

نصیرزاده: تمام هشدارها را به مدیرعامل پارس جنوبی داده بودم

بدون دیدگاه

مدیرعامل باشگاه گسترش فولاد تبریز تأکید کرد پیش از عقد قرارداد بازیکنان فصل گذشته تیمش با باشگاه پارس جنوبی، تمام هشدارها را به مدیرعامل این باشگاه داده است.


به گزارش وبسایت هواداران پارس جنوبی جم به نقل از تسنیم ، هوشنگ نصیرزاده مدیرعامل باشگاه گسترش فولاد تبریز در اقدامی عجیب در نامه‌ای به تمام باشگاه‌های لیگ برتری اعلام کرد که فسخ قرارداد سه بازیکن این تیم (مسیح زاهدی، سید احمد موسوی و کورش ملکی) غیرقانونی بوده و آن‌ها را جذب نکنند، اما احمد موسوی و زاهدی با عقد قراردادهایی به پارس جنوبی پیوستند.

نصیرزاده  در مورد این اقدام باشگاه گسترش فولاد اظهار داشت: رویه فسخ قرارداد این است که بازیکن با باشگاه خود به توافق برسد و قراردادش را فسخ کند،‌ اما الان چون فسخ قرارداد این بازیکنان غیر موجه بوده، هم بازیکن و هم باشگاه گیرنده از نقل و انتقالات محروم می‌شوند.

وی در واکنش به این موضوع که چطور سازمان لیگ قرارداد بازیکنان را فسخ کرده است، گفت: خیر، سازمان لیگ قرارداد را فسخ نمی‌کند، فقط مدارک را از بازیکن تحویل می‌گیرد  و می‌گوید همه مسئولیت با خود او است. ما هم به عنوان باشگاه اگر بخواهیم این کار را انجام دهیم، سازمان لیگ همین را به ما می‌گوید.

مدیرعامل باشگاه گسترش فولاد در پاسخ به این پرسش که بازیکنان گسترش فولاد که اقدام به فسخ قرارداد کرده‌اند چند درصد از قراردادشان را گرفته‌اند،‌ گفت: این بازیکنان حدود ۹۲ درصد از قراردادشان را یا گرفته‌اند و یا برای آنها هزینه‌ای شده که بر عهده خودشان بوده است.

نصیرزاده در پاسخ به این پرسش که آیا باشگاه گسترش فولاد به کمیته تعیین وضعیت بازیکنان شکایت کرده است یا خیر، عنوان کرد: شکایت‌مان را انجام داده‌ایم. متأسفانه برخی از بازیکنان خیال می‌کنند عین مبلغی که در قراردادشان است را باید بگیرد، نمی‌دانند یک‌سری از تعهدات رسمی وجود دارد که باید آن‌ها پرداخت کند. ضمن اینکه الان یکی از دلایل فسخ قراردادها کارگزاران هستند. آن هم به این دلیل که اکنون بیشتر بازیکنان با باشگاه‌ها قرارداد طولانی مدت دارند و مثل قبل بازیکن آزاد زیاد در بازار وجود ندارد و این کارگزاران بیکار شده‌اند. به همین خاطر این کارگزاران دنبال این هستند که بازیکنان با باشگاه‌های خود فسخ کنند و برای آن‌ها کار درست شود.

وی در خصوص اینکه آیا از باشگاه پارس جنوبی هم به دلیل جذب بازیکنان گسترش فولاد شکایت خواهد کرد،‌ گفت: من تمام هشدارها را به مدیرعامل باشگاه پارس جنوبی دادم و گفتم این بازیکنان چون دلیل موجهی فسخ قرارداد ندارند، این قراردادها غیر قانونی است. به همین دلیل حداقل این باشگاه باید نقل و انتقالاتش زیر سوال برود. من همه این‌ها را به همه باشگاه‌ها گفتم. بازیکن اگر می‌خواهد از باشگاهی جدا شود باید به تفاهم برسد،‌ نمی‌تواند سر خود قراردادش را فسخ کند. به طور کلی تمام ۳ هزار بازیکن موجود می‌توانند قرارداد خود را فسخ کنند، از آن طرف هم تمام باشگاه‌ها می‌توانند قراردادها را یک طرفه فسخ کنند اما اگر کارشان غیر قانونی باشد، باید پاسخگو باشند.

نظر خود را برای " نصیرزاده: تمام هشدارها را به مدیرعامل پارس جنوبی داده بودم " ارسال کنید.

برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید.


کلیه حقوق برای این سایت محفوظ بوده و هر گونه کپی برداری از آن پیگرد قانونی دارد.