مطالب تصادفی

بازیکنان پارس جنوبی باز هم پدیده میشوند

پاشایی : احتمالاً در یک یا ۲ پُست بازیکن جذب می‌کنیم

بدون دیدگاه

مربی تیم فوتبال پارس جنوبی جم مدعی شد بازیکنان این تیم در هجدهمین دوره لیگ برتر نیز پدیده خواهند شد.


به گزارش وبسایت هواداران پارس جنوبی جم به نقل از تسنیم ؛ حسین پاشایی  در مورد شایعه مصدومیت زبیدی و احتمال کنار گذاشتن این بازیکن از فهرست پارس جنوبی گفت: من این موضوع را از شما می‌شنوم. زبیدی در بازی با سپاهان به میدان رفت و اتفاقاً عملکرد خوبی داشت. من بعید می‌دانم که مهدی مصدومیت جدی داشته باشد. همه فوتبالیست‌ها ممکن است براساس فشار تمرین یا مسابقات، مصدومیت‌هایی کهنه داشته باشند، ولی بعید می‌دانم زبیدی آسیب‌دیدگی جدی داشته باشد. در این زمینه کادر پزشکی بهتر می‌تواند نظر بدهد.

وی در خصوص شرایط فعلی پارس جنوبی و عملکرد این تیم در فصل نقل‌ونتقالات اظهار داشت: روند آماده‌سازی تیم ما به خوبی جلو می‌رود و دو بازی دوستانه هم با سپاهان و پیکان داشتیم که جزو تیم‌های خوب ایران هستند. ما در این دو بازی نمایش خوبی داشتیم و امیدواریم که در فصل جدید نتایج خوبی بگیریم. بازیکنان خوبی هم به پارس جنوبی اضافه شدند که قطعاً در لیگ امسال پدیده خواهند شد. این احتمال هم وجود دارد که در یک یا دو پست بازیکن جذب کنیم.

مربی تیم فوتبال پارس جنوبی جم در خاتمه اظهار داشت: در فصل گذشته بازیکنانی را جذب کردیم که اسم و رسم چندانی نداشتند، ولی با رقم‌های نجومی به تیم‌های مطرح پیوستند. مطمئناً بازیکنان جدید پارس هم در فصل جدید پدیده خواهند شد.

نظر خود را برای " پاشایی : احتمالاً در یک یا ۲ پُست بازیکن جذب می‌کنیم " ارسال کنید.

برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید.


کلیه حقوق برای این سایت محفوظ بوده و هر گونه کپی برداری از آن پیگرد قانونی دارد.