مطالب تصادفی

پارس جم همچنان جنگنده و جسور است

احمدی : منتظر فصلی هیجان انگیز هستم

بدون دیدگاه

دروازه بان این فصل پارس جنوبی جم معتقد است تیمش با حضور جوانان با انگیزه تیمی شایسته در لیگ هجدهم خواهد بود.


به گزارش وبسایت هواداران پارس جنوبی جم  به نقل از  ورزش ۳ ؛ رحمان احمدی دروازه بان این فصل پارس جنوبی جم درباره آخرین وضعیت خود و روند آماده سازی تیمش به خبرنگار ما گفت: من به واسطه مصدومیت کهنه ای که داشتم زانویم را جراحی کردم و بعد از سپری کردن دوران نقاهت از پنجشنبه هفته گذشته به تمرینات تیم اضافه شدم و دویدن را آغاز کردم. یکی دو روز تمرینات تعطیل بود و از فردا کارم را از سر می گیرم تا خودم را برای آغاز لیگ هجدهم آماده کنم.

 

او در پاسخ به این سوال که آیا با جدایی بازیکنان کلیدی پارس جنوبی جم این تیم در فصل آینده دچار مشکل شود، تصریح کرد: مهدی تارتار و پارس جنوبی جم فصل قبل نشان دادند که تیم با اراده ای هستند و می توانند کارهای بزرگی انجام دهند.

او ادامه داد: درست است که بازیکنان زیادی از دست داده ایم اما بازیکنان جذب شده با تکیه بر نیروی جوانی به اندازه فصل قبل جنگنده و جسور هستند. ما می توانیم نتایج خوب فصل قبل را تکرار کنیم و تیم شایسته ای باشیم. بچه ها در بازی های تدارکاتی پیش فصل این مهم را به خوبی نشان داده اند.

 

احمدی با اشاره به عدم رضایتش از عملکرد خود در فصل قبل گفت: من نوسان زیادی داشتم و لیگ هفدهم به هیچ عنوان باب میلم نبود. هفته های زیادی را به دلیل مصدومیت از دست دادم و هفته ها هم به دلایلی که نمی دانم نیمکت نشین بودم. اما اینجا انگیزه زیادی دارم و می خواهم با عملکردم یکی از بهترین فصل هایم را تجربه کنم. من پیش از این با آقای تارتار در پرسپولیس همکاری داشته ام و با شناختی که از ایشان دارم می توانیم نتایج خوب فصل قبل را تکرار کنیم.

 

دروازه بان این فصل پارس جنوبی جم با اشاره به حضور تیم های مدعی مثل پرسپولیس، استقلال، سپاهان، ذوب آهن و تراکتورسازی خاطرنشان کرد: به نظرم تیم های با کیفیتی در لیگ هجدهم خواهیم داشت ولی نکته مهم این است که تیمی موفق می شود که بتواند در طول ماراتن لیگ تمرکزش را حفظ کرده و کمترین نوسان را داشته باشد. این فصل می تواند یکی از لیگ های با کیفیت ما باشد و می خواهم با عملکردم روزهای خوبی را با پارس جنوبی جم تجربه کنم.

نظر خود را برای " احمدی : منتظر فصلی هیجان انگیز هستم " ارسال کنید.

برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید.


کلیه حقوق برای این سایت محفوظ بوده و هر گونه کپی برداری از آن پیگرد قانونی دارد.